Eino Puri viis Lilleküla staadionil toimunud kohtumises Levadia teise
poolaja alguses juhtima. Kuulsad külalised päästis kaotusest Shabani
Nonda 65. minuti värav. Kahe mängu kokkuvõttes pääses Euroopa Liiga alagrupiturniirile Galatasaray, kes oli avamängu Istanbulis võitnud 5:0.

Tänase mängu käik:
Levadia - Galatasaray (0:0) 1:1

7. minut: Esimese väga ohtliku olukorra loovad türklased. Oskusliku söödumängu abil pääseb nende ründaja Martin Kaalmaga üks-ühele. Õnneks on Levadia puurivaht tasemel ja tõrjub.

10. minut: Hetkel jääb mulje, et Galatasaray mängib kodus ja vajab hädasti väravat. Mäng kulgeb Levadia väljakupoolel.

13. minut: Galatasaray mängija pääseb peaga löögile, kuid Levadia kaitsja saab pea ette ja pall läheb nurgalöögiks.

17. minut: Levadia ohtlik rünnak. Tarmo Neemelo üritab karistusalasse tulnud palli jalaga väravasse lükata, kuid ei ulatu pallini ja on lõpuks ka suluseisus. Külaliste puurivaht Leo Franco ei ole pidanud tegema veel ühtegi tõrjet.

23. minut: Seis 0:0. Väga pingevaba mäng.

30. minut: Levadia esimene pealelöök. Franco püüab kergelt Puri kauglöögi.

36. minut: Neemelo saab läbijooksule hea söödu ja on pääsemas väravavahiga üks-ühele, kuid kohtunik fikseerib suluseisu.

41. minut: Levadia saab vasakust äärest ohtliku karistuslöögi. Leitan lööb peale - pall lendab napilt üle.

Avapoolaeg lõppes 0:0. Levadia suutis poolaja lõpus näidata juba päris head jalgpalli.

Alanud on teine poolaeg.

50. minut: Eino Puri lööb peaga värava! 1:0. Nahk annab paremalt äärelt hea tsenderduse, mille Puri karistusala keskelt peaga väravasse suunab.

56. minut: 2:0 on õhus. Türklaste kaitsja hindab olukorda valesti ja ei küüni tsenderduse ajal pallini. Väravavahiga üks-ühele jäänud Neemelo võtab palli ilusti omaks, kuid lööb lähedalt vasaku jalaga mööda.

61. minut: Külaliste ohtlik kauglöök vuhiseb mööda. Seis endiselt 1:0.

65. minut: Levadia kaitse eksib ja Shabani Nonda pääseb karistusalas vabalt löögile: 1:1. Kaalmal ei olnud mingit võimalust.

Vaata DelfiTV videot väravatest ja tribüüni lõõmama pannud fännidest:

76. minut: Serdar Eyliki ohtlik löök. Kaalma tõrjub.

80. minut: Seis püsib 1:1.

Kohtumine lõppeski 1:1. Levadia tegi väga korraliku partii.

Algkoosseisud:

FC Levadia: Martin Kaalma, Andrei Kalimullin, Igor Morozov, Vitali Leitan, Tihhon Šišov, Konstantin Nahk, Vitali Gussev, Tomi Saarelma, Tarmo Neemelo, Eino Puri, Taijo Teniste.

Galatasaray: Leo Franco, Emre Güngor, Aydyn Yylmaz, Barys Özbek, Elano, Mehmet Topal, Shabani Nonda, Emre Asyk, Serdar Eylik, Sabri Saryoglu, Alpaslan Erdem

Nädal tagasi Istanbulis peetud avamängu kaotas Levadia suurelt 0:5.