Müncheni Bayern, kes oli avamängu Londonis võitnud 2:0, asus koduväljakul juhtima 55. minutil Bastian Schweinsteigeri väravast. Lukas Podolski jõudis kaks minutit hiljem küll viigiväravani, kuid see oli ka kõik. Bayern kontrollis mängu täielikult ja jõudis 1:1 viigiga teenitult kaheksa parema hulka. Lõpuminutitel oli Thomas Mülleril võimalus sakslastele ka võit tuua, kuid tema löödud penalti tõrjus Łukasz Fabianski.

Madridi Atletico võitis teisipäeval kodus AC Milani 4:1 ja oli kahe mängu kokkuvõttes parem 5:1. Juba kolmandal minutil lõi Diego Costa 1:0 ja see tähendas, et Milan vajas edasipääsuks kahte väravat. Ühe tabamusega sai Kaka 27. minutil hakkama, kuid seejärel lõid värava Arda Turan, Raul Garcia ja Diego Costa.