FOTOD: Atletico võitis, kuid Meistrite liiga finaali pääses Real

(54)

UEFA jalgpalli Meistrite liiga teine finalist on tiitlikaitsja Madridi Real, kes kaotas küll kordusmängu linnarivaal Atleticole 1:2, kuid oli kahe mängu kokkuvõttes parem 4:2.

Viimast korda euromänguks lammutamisele mineva Vicente Calderoni staadioni murule astunud Atletico pallurid tegid unelmate alguse ning pääsesid juba veerandtunnise mängu järel 2:0 juhtima - Saul lõi 12. minutil nurgalöögi järel peaga avavärava ning kolm minutit hiljem realiseeris Antoine Griezmann Fernando Torrese teenitud penalti.

Matš sai täiesti uue pöörde avapoolaja lõpuminutitel, mil Isco jõudis esimesena lahtise pallini, mille Jan Oblak oli Toni Kroosi pealelöögi järel hiilgavalt tõrjunud, ja saatis selle võrku. Seis 2:1 tähendas, et avamängu 0:3 kaotanud Atletico vajas edasipääsuks veel kolme väravat.

Teisel poolajal avanes Atleticol küll mitu suurepärast šanssi, kuid Reali väravavaht Keylor Navas näitas hiilgavaid tõrjeid ning vedas tiitlikaitsjad finaali. Karikavõidu eest hakkab Real heitlema itaallaste Torino Juventusega, kes alistas teises poolfinaalis Monaco. Finaalmatš peetakse 3. juunil Cardiffis Millenniumi staadionil.

Reali värav:

Meistrite liiga: Madridi Atletico - Madridi Real
Täname jälgimast! 3. juunil kohtuvad Cardiffis peetavas finaalis Real ja Juventus. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/862406586307936256
KÕLAB LÕPUVILE! Real kaotas kordusmängu 1:2, kuid pääses üldskooriga 4:2 finaali!
Tohutu vihmasadu on alanud, käimas on 89. mänguminut.
Vaid kümme minutit lõpuni.
Benzema lööb 73. minutil peaga küljevõrku.
71. minut: Griezmannilt suurepärane pealelöök ning Navaselt sama hiilgav tõrje. Seis püsib 2:1 Atleticole (kahe mängu kokkuvõttes 4:2 Realile).
Ja kohe Atleticol kaks supervõimalust järjest, kuid neid ei suudeta realiseerida! Esmalt Carrasco ja siis Gameiro võimalus, ent Navas on tasemel ja võtab mõlemad ära!
Viimastel minutitel on Real mängu enda kontrolli alla saanud. Väga raske on näha, kust võiks need kolm Atletico väravat tulla.
Atleticol on jäänud pool tundi armuaega.
55. minut: Torres lahkub, Atletico toob rünnakule Gameiro.
Griezmann lööb üle värava!
Väga ohtlik karistuslöök Atleticole.
Teine poolaeg on alanud. Kas Atletico suudab teha imelise comebacki? Vaja on kolme väravat.
Hetk, mis murdis Atletico fännide südamed.
Kohtuniku antud kaks lisaminutit on täis tiksunud - avapoolaeg Atleticole 2:1. Edaspääsuks on neil aga vaja lüüa veel kolm väravat.
Üks on täiesti kindel - lisaaega täna enam ei tule.
Oblak tegi Kroosi pealelöögi järel hiilgava tõrje, kuid värava ees oli esimesena jaol Isco, kes suunas palli võrku. Suurepärase eeltöö tegi olukorrale Benzema, kes murdis otsajoone juurest läbi. Atletico vajab nüüd kolme väravat! https://twitter.com/ChampionsLeague/status/862388992788058119
42. minut: Isco lööb Reali poolelt ühe tagasi - 1:2!
36. minut: Nüüd sai Atletico kapten Gabi kollase kaardi. Kumb meeskond jääb täna esmalt vähemusse?
Ronaldole lennatakse selga ning arst tuleb väljakule. Vea teinud Godin ja õiendama tulnud Ramos saavad mõlemad kollase kaardi.
Atletico vajab veel ühte väravat, et mäng lisaajale viia. Kui sihile peaks aga jõudma Real, peaks Atletico lööma veel kolm väravat.
Realile pole kunagi varem Meistrite liigas esimese 16 minutiga 2 väravat löödud. https://twitter.com/GracenoteLive/status/862383765393465349
Hetk, mil Saul Niguez lõi esimese värava.
2:0 - Griezmann realiseeris penalti, kuigi Navas sai käe vahele! Uskumatult põnev algus. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/862382449124311042
14. minut: Atletico saab penalti, mille teenis Torres! Vea tegi Varane.
Atletico nurgalöögi järel on Saúl Ñíguez õiges kohas ja suunab palli peaga võrku! https://twitter.com/ChampionsLeague/status/862381580735709184
11. minutil lööb Atletico 1:0!
Väga tuline algus!
5. minut: Esmalt Kokelt terav pealelöök, mille Reali puurivaht tõrjub, ning seejärel nurgalöögi järel Torres kõmmutab napilt üle värava.
Juba 4. minutil esimene hoiatuskaart ning selle saab Danilo (Real).
Griezmann teeb teisel minutil umbes 25-lt meetrilt kauglöögi, kuid sihile see ei jõua. Minut hiljem on juba löögil Ronaldo, kuid ka see väravat ei too.
Mäng on alanud!
Algkoosseisud:
Real on kolmel eelmisel hooajal Atletico teekonnale käe ette pannud. Seejuures ka 2014 ja 2016 finaalides. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/862356055904354304
Simeone suure lahingu eel: "Kui ma peaksin selleks mänguks oma pallureid motiveerima, tuleks mul ametist tagasi astuda." https://twitter.com/ChampionsLeague/status/862320738132537345
andre: Madrid real võidab
Tere õhtust! Juba kell 21.45 alustavad Madridi Atletico ja Madridi Real Meistrite liiga teise poolfinaali korduskohtumist. Avamängust on teatavasti 3:0 algedu Realil. Finaalis on aga juba Torino Juventus. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/862044156679663616