Alo Dupikov viis juba 9. minutil Flora juhtima, kui suunas väravasse Oliver Konsa hea tsenderduse. Veerand tundi hiljem Georgi Kakhelishvili kavalast vintpallist viigistas, teatab fcflora.ee.

33. minutil lõi Alo Dupikov peaga üpris heast olukorrast mööda. Seisuga 1:1 ka avapoolaeg lõppes.

Teise poolaja alguses oli mitu ärevat momenti Flora värava ees, kuid viigiseis püsis. 60. minutil sai Oliver Konsa hoiatuse katse eest penaltit teenida.

Järgnes 63. minutil hoiatus Teet Allasele ja ka veidi arusaamatuks jäänud põhjus penaltiks Flora väravasse. Ilmselt oli käega mäng. Igatahes lõi Levan Khmaladze penalti kindlalt väravasse - 2:1.

72. minutil näppas Oliver Konsa vastastelt palli ja pääses tühja väravaga silmitsi, kuid nurk oli liiga terav ja väravajoonele jõudis kaitsja ette.

Korduskohtumine on nädala pärast Tallinnas.

FC Flora algkoosseis: Stanislav Pedõk, Siksten Kasimir, Valeri Minkenen, Oliver Konsa, Sergei Mošnikov, Siim Luts, Alo Dupikov, Karl Palatu, Markus Jürgenson, Gert Kams, Teet Allas.