Esimesed kümme minutit on olnud võrdne mäng, vastased kontrollivad teineteist.

Seejärel on Wisla haaranud väikese initsiatiivi, kuid Levadia kaitse on kindel.

Wisla mängijad on kiiremad ja suruvad vaikselt, üks nende pealelöökidest tabas Levadia värava latti.

Enne väravalöömist sai pääses Andrejev kaitsjate eest minema ja lõi palli madalalt võrku.

Võõrsil löödud värav on alati tähtis ja Levadia on väga targalt seni mänginud.

Teise poolaja alguses hakkas sadama vihma, 50. minuti järel Levadia endiselt juhtimas.

Wislal paar head momenti, aga pall lendas õnneks taas latti ja ühe pealelöögi Kaalma püüdis.

Seejärel väike variant ka Andrejevil, kuid löök terava nurga alt läks meetrijagu mööda.

Mängu lõpus surus Wisla kõvasti ja see tõi ka tulu, kui teisel poolajal mängu tulnud Piotr Cwielong lõi viimasel minutil lõppseisuks 1:1.

Kokkuvõttes on Levadial järgmisel kolmapäeval kodustaadionil toimuva korduskohtumise eel suured võimalused edasipääsemiseks.

FC Levadia: Martin Kaalma, Taijo Teniste, Andrei Kalimullin, Igor Morozov, Kristian Marmor (46. Tihhon Šišov), Sander Puri, Konstantin Nahk, Vladislav Ivanov (85. Eino Puri), Deniss Malov, Vitali Gussev, Nikita Andrejev (83. Indrek Zelinski).