Ojamaa kuulus Motherwelli kaotusmängus meeskonna algkoosseisu. 68. minutil, kui kohtumise mõlemad väravad olid juba löödud, vahetati Eesti koondise ründaja välja. Eelmise hooaja Hispaania meistrivõistluste kuuendal Levantel on kodumänguks küllaltki turvaline edumaa.

Liverpool alistas võõrsil 1:0 Šoti möödunud hooaja viienda Heartsi. Liverpoolile kinkis 78. minutil võidu Heartsi enda kaitsja. Newcastle ei suutnud võõral väljakul enamat 1:1 viigist Kreeka neljanda klubi Atromitose vastu.

Mullu Euroopa liiga finaalis Madridi Atleticole alla jäänud Bilbao Athletic alistas kodus suisa 6:0 Soome valitseva meistri, peaaegu Meistrite liiga viimasesse kvalifikatsiooniringi jõudnud Helsingi jalgpalliklubi. Soome klubi peatreeneril Antti Muurinenil jäi mängu lõppedes vaid tõdeda, et kui Hispaania tippmeeskond kogu kohtumise tõsiselt mängib, ei ole suurest kaotusest pääsu."Tegu on ühe HJK ajaloo kõige kõvema vastasega. Nad olid meist lihtsalt mitu astet kõrgemal," tunnustas Muurinen Bilbaod ja nende peatreenerit Marcelo Bielsat.

Milano Inter alistas Rumeenia mulluse hõbeda Vaslui võõrsil 2:0, Rooma Lazio oli sama tulemusega parem Sloveenia kolmandast Mura 05-st.

Võidukad olid eile ka Vene tippklubid. Mahhatškala Anži oli kodus 1:0 parem AZ Alkmaarist, CSKA alistas võõrsil sama tulemusega Rootsi klubi AIK.