Riga FC ja Helsingi klubi pidasid kaks väga pingelist duelli, kuid võõrsilväravate reegel viis lõpuks edasi lätlased: avamäng Riias lõppes 1:1 viigiga, kordusmäng Helsingis 2:2 viigiga.

HJK läks kodumängu juba 5. minutil Petteri Forselli tabamusest juhtima, ent riialaste kangelaseks tõusnud Roman Debelko viigistas esmalt seisu 62. minutil ning seejärel ka 80. minutil - vahepeal oli Tim Väyrynen 69. minutil HJK uuesti ette viinud.

Ukrainlane Debelko mängis sealjuures mullu veel FCI Levadias, lüües Premium liigas 36 mänguga 28 väravat.

Veel kõvema saavutusega sai aga hakkama Leedu tšempion Marijampole Suduva, kes oli kahe mängu kokkuvõttes 4:2 üle Iisraeli meistrist Tel Avivi Maccabist. Sealjuures võitis Suduva mõlemad kohtumised 2:1.

Otsustavas play-off ringis läheb Suduva järgmise kahe nädala jooksul kokku Ungari tšempioni Ferencvarosega, Riga FC aga FC Kopenhaageniga.

Tasub märkida, et nii Läti kui Leedu klubi edu toetub paljuski suurele välismaalaste osakaalule: mõlema klubi eest alustas algrivistuses ainult neli kohalikku mängijat.