Madridi Real ei suutnud seitsmendat mängu järjes Lyoni käest võitu võtta ning pidi leppima 1-1 viigiga. 64. minutil tuli vahetusest sisse Karim Benzema, kes kohe esimesel pallipuutel suutis Reali ette viia. 83. minutil unustati Lyoni Gomis katmata ning prantslane ei eksinud.

Teises kohtumises külastas Chelsea FC Kopenhaagenit. Anelka suutis tugevama Londoni klubi juba 17. minutil juhtima viia. 54. minutil lõi Anelka oma teise värava ning Chelsea võitiski mängu lõppskooriga 2-0.

Madridi Real - Lyoni Olympique 1-1

Mängu käik:

93. minutil lõpeb mäng.

89. minutil: Gourcuff tõmmatakse karistusala ääres maha. Casillas teenib karistusalas kollase kaardi. Lyon aga ei kasuta võimalust ära.

83. minutil: Marcelo teeb Briandile vea. Karistuslöögist kukub pall Gomis'i ette ning siseküljega lööb viigivärava! 1-1!

77. minutil: Lyon teeb viimase vahetuse, Miralem Pjanic vahetab välja Källströmi. Pjanic lööb ka kohe peale, kuid üle.

75. minutil: Marcelo vahetab Özili välja.

69. minutil: Lyon teeb kaks vahetust korraga. Jeremy Pied vahetab Delgado välja. Jimmy Briand asub ründesse Bastose asemel. Pied teenib kohe ka kollase kaardi.

68. minutil: Lassana Diarra vahetab keskväljal Khedira välja.

64. minutil: Karim Benzema vahetab Adebayori välja. Ning Benzema esimesel puutel murrab karistusalasse sisse ning lööb kohe värava! Real juhib 1-0

62. minutil: Cris tõmbab Ronaldo maha ning teenib kollasi kaardi. Ronaldo annab uuesti vasakult poolt karistuslöögi, kuid pall lendab müüri.

56. minutil: Xabi Alonso teeb vea. Lyon annab karistuslöögi madalale ning teenibnurgalöögi. Pall on kastis, kuid Real kaitseb.

50. minutil: Özil annab nurgalöögi. Sergio Ramos lööb peaga latti!

48. minutil: Bastos teenib kollase kaardi ning Real teenib karistuslöögi. Ronaldo lööb posti.

II poolaeg

45. minutil: Di Maria teenib kollase kaardi aja raiskamise eest. Mänguaega lisatakse 1 minut.

39. minutil: Lyon on avaldamas survet. Ning lõpuks teenivad prantslased karistuslöögi. Carvalho mängis käega. Löök ebaõnnestub.

34. minutil: Özil annab nurgalöögi, kuid Lyon lööb palli puhtaks. Lyon saab kiirrünnakusse, Gomis suuadb hea söödu alla anda, Casillas tõrjub halvasti ning Gomis lööb tühjast väravast üle.

31. minutil: Ronaldo lööb karistusslöögi peale, alla vasakusse nurka. Lloris teeb hea tõrje.

29. minutil: Di Maria paneb pommlöögi peale, kuid Lloris püüab palli.

25. minutil: Källström lööb peale, kuid väravast mööda.

10. minut: Sergio Ramos tõmbab Toualani maha ning teenib kollase kaardi. Karistuslöök lüüakse peaga minema, kuid Cris saab korraga löögile. Lööb siiski mööda.

1.minut:  Toualan teeb Ronaldole vea.

algkoosseisud:
Real: 1. Casillas, 2. Carvalho, 3. Pepe, 4. Sergio Ramos, 7. Ronaldo, 14. Xabi Alonso, 17. Arbeola, 22. Di Mairia, 23. Özil, 24. Khedira, 28. Adebayor

Lyon: 1. Lloris, 3. Cris, 5. Lovren, 6. Källström, 11. Bastos, 13. Reveillere, 18. Gomis, 19. Delgado, 20. Cissokho, 28. Toulalan, 29. Courcuff

FC Kopenhaagen - Londoni Chelsea 0-2

Mängu käik:

92. minutil: Torrese vahetab Khalou välja.

86. minutil: Terry teeb Claudemirile vea ning teenib kollase kaardi.

85. minutil: Juri Zhirkov vahetab Malouda välja.

80. minutil: Claudemir paneb peale, kuid Cech ei eksi täna.

78. minutil: Vingaardil on jällegi väravõimalus, kuid Cech tõrjub.

75. minutil: Pierre Bengsston vahetab Wendti välja.

73. minutil: Didier Drogba vahetab Anelka eesliinis välja.

70. minutil: Pospech teenib kollase kaardi, tehes Torresele vea. Lampard lööb karistuslöögi mööda. Pospech peab järgmise mängu vahele jätma.

59. minutil: Torres lööb peale, Wiland tõrjub.

54. minutil: Anelka lööb oma teise värava. Chelseas juhib 2-0!

51. minutil: Vingaard saab uuesti löögile, kuid Cech on väravas kindel.

46. minutil: Martin Vingaard vahetas ründes Santini välja ning teeb kohe ka pealeläägi. Cech siiski tõrjub.

II poolaeg

45. minutil: Lampard teenib karistuslöögi. Terry annab karistuslöögi, Santin lööb siiski palli puhtaks.

39. minutil: Anelka on täna väga aktiivne. Lööb jällegi värava peale, kuid mööda.

35. minutil: Torres teenib kollase kaardi.

32. minutil: Anelka saab uuesti löögile, kuid Wiland tõrjub jällegi.

22. minutil: Torresel on väravavõimalus, kuid Wiland tõrjub.

17. minutil: Anelka lööb värava. Chelsea juhib 1-0.

12. minutil: Malouda teenib karistuslöögi ning annab ka selle.

7. minut: Zanka teeb vea ja teenib kollase kaardi.

6. minut: Anelka on suluseisus

Chelsea: 1. Cech, 2. Ivanovic, 3. Ashley Cole, 5. Essien, 6. Ramires, 8. Lampard, 9. Torres, 15. Malouda, 17. Bosingwa, 26. Terry, 39. Anelka

FC Kophenhaagen: 21. Viland, 6. Pospech, 3. Claudemir, 8. Kvist, 10. Gronkjaer, 11. Santin, 14. N'Doye, 15. Antonsson, 17. Vendt, 25. Zanka, 30. Bolanos

Mängu eel:

Lyon on Madriidi meeskonna halvim unenägu - Prantsusmaa klubi pole kuues mängus kordagi hispaanlastele kaotanud. Möödunud aastal oli just Lyon see, kes Reali Meistrite liigast välja lõi, kirjutab Soccernet.ee.Teises tänases kohtumises mängib Chelsea selle hooaja üllatustiimi Kopenhaageniga. Viimase kodus toimuv kohtumine on Chelsea jaoks suure tähtsusega, sest Meistrite Liiga on Carlo Ancelotti ainus võimalus sel hooajal midagi võita ja oma töökoht päästa.