Chelsea ründeäss sai teisipäevasel treeningul vigastada

 (4)
Chelsea ründeäss sai teisipäevasel treeningul vigastada
Radamel Falcao.Foto: AFP/SCANPIX

Londoni Chelsea teatas, et teisipäevasel treeningul Kiievis sai vigastada nende ründaja Radamel Falcao, kes peab nüüd tegema paarinädalase mängupausi.

Chelsea peatreener Jose Mourinho ütles Kiievi Dinamoga kohtumise eel, et Kolumbia koondislane sai lihasevigastuse. Kindlasti jääb ta eemale nii tänaõhtusest kohtumisest kui ka laupäevasest reisist Stoke'i.

"See on tähtis vigastus. Mitte nii tähtis, kui tal varem on olnud, aga see jätab ta paariks nädalaks eemale," ütles Mourinho ajakirjanikele.

Falcao pole Chelsea särgis oodatud tähelendu teinud. Alates suvest on ta Mourinho käe all 10 mängus löönud vaid ühe värava.

Ühe hea uudise teatas Mourinho ka: nimelt on tagasi mänguvormis kolmenädalase pausi tegema pidanud Serbia kaitsja Branislav Ivanovic, kes 8. oktoobri EM-valikmängus Albaaniaga reie tagalihast venitas.

Chelseale on tänane kohtumine Kiievis võtmetähtsusega. Hetkel G-alagrupis kolmandat kohta hoidev Inglise meister vajab edasipääsulootuste säilitamiseks võitu. Viigi või kaotuse korral läheks seis juba hapumaks. Tabel: 1. Porto 7 punkti, 2. Kiiev 5p, 3. Chelsea 4p, 4. Tel Aviv 0.

Futboliit (talgpall)