Chelsea purustas eurosarjas Kiievi Dünamo, Arsenal tuli raskest seisust välja, Inter langes konkurentsist

(1)
Willian ja Olivier Giroud

Londoni Chelsea jalgpalliklubi võitis Euroopa liiga kaheksandikfinaali kordusmängus Kiievi Dünamot võõrsil koguni 5:0. Kahe mängu kokkuvõttes pääsesid inglased edasi üldskooriga 8:0.

Kolm väravat ehk kübaratriki sai täna kirja prantslane Olivier Giroud, ühe tabamuse lisasid Marcos Alonso ja Callum Hudson-Odoi.

FK Krasnodar oli väga lähedal Valencia kukutamisele, kuid Goncalo Guedesi üleminutite värav päästis hispaanlastele 1:1 viigi ja viis nad ikkagi veerandfinaali. Kuna kodus oli Valencia võitnud 2:1, oleks 0:1 kaotus nad konkurentsist kukutanud.

Avamängu võõrsil 1:3 kaotanud Arsenal alistas koduväljakul prantslaste Rennesi 3:0 ja pääses edasi. Pierre Emerick Aubameyang lõi täna kaks väravat.

Itaallaste Milano Inter alistus kodupubliku ees Frankfurdi Eintrachtile 0:1 ja kukkus välja (avamäng 0:0). Sakslaste võiduvärava lõi Luka Jovic 5. minutil.

Itaalia meistriliigas teisel kohal asuv Napoli kaotas võõral väljakul Salzburgi Red Bullile 1:3, kuid pääses edasi, sest oli kodus võitnud 3:0. Arkadiusz Milik viis kordusmängus külalised juhtima, Austria tippklubi vastas seejärel kolme tabamusega - sihile jõudsid Munas Dabbur, Fredrik Gulbrandsen ja Christoph Leitgeb.

Praha Slavia kukutas Sevilla, kui võttis lisaajal Ibrahim Traoré 119. minuti väravast 4:3 võidu (kokkuvõttes 6:5).