Liverpool haaras pooltunni järel kodusel Anfieldil ohjad enda kätte. Kõigepealt lõi Daniel Sturridge peaga 1:0 ja loetud minutid hiljem James Milner penaltist duubeldas eduseisu 2:0. Aga poolaja lõpus võimaldati üks ikkagi tagasi lüüa, 40. minutil avas külaliste skoori Thomas Meunier.

Ka teisel poolajal tuli kaua väravaid oodata, aga ootamise vaev tasus ära. Esialgu sai oma tahtmise PSG kui 83. minutil võrdsustas mänguseisu Kylian Mbappe. Ent teisel üleminutil päästis Firmino Liverpooli jaoks päeva. 3:2 võit ja mullusel Meistrite liiga finalistil väärtuslikud kolm punkti tabelis. Firmino tuli vahetusest sisse 72. minutil Sturridge´i asemel.

Sama alagrupi teises mängus tegid Belgradi Crvena Zvezda ja Napoli väravateta viigi.

Barcelonas, Camp Noul pani peo püsti Lionel Messi, kes lõi Meistrite liigas rekordilise kaheksanda kübaratriki. Argentiinlane skooris 31., 77. ja 87. minutil, kusjuures viimase värava juba vähemusest. 79. minutil sai teise kollase kaardi ja lahkus mängust Samuel Umtiti.