BLOGI | Messilt Meistrite liiga avavoorus kübaratrikk! Liverpoolile tagas ülimagusa võidu Firmino

(71)
Firmino lõi hetk tagasi Liverpooli võiduvärava
Firmino lõi hetk tagasi Liverpooli võiduväravaFoto: PHIL NOBLE, Reuters/Scanpix

Jalgpalli UEFA Meistrite liigas tehti algust alagrupiturniiriga. Esimese mängudeõhtul oli kavas oli kaheksa kohtumist, neist ehk kaalukaim C-alagrupis Liverpool FC ja Pariisi Saint-Germaini.

Liverpool haaras pooltunni järel kodusel Anfieldil ohjad enda kätte. Kõigepealt lõi Daniel Sturridge peaga 1:0 ja loetud minutid hiljem James Milner penaltist duubeldas eduseisu 2:0. Aga poolaja lõpus võimaldati üks ikkagi tagasi lüüa, 40. minutil avas külaliste skoori Thomas Meunier.

Ka teisel poolajal tuli kaua väravaid oodata, aga ootamise vaev tasus ära. Esialgu sai oma tahtmise PSG kui 83. minutil võrdsustas mänguseisu Kylian Mbappe. Ent teisel üleminutil päästis Firmino Liverpooli jaoks päeva. 3:2 võit ja mullusel Meistrite liiga finalistil väärtuslikud kolm punkti tabelis. Firmino tuli vahetusest sisse 72. minutil Sturridge´i asemel.

Sama alagrupi teises mängus tegid Belgradi Crvena Zvezda ja Napoli väravateta viigi.

Barcelonas, Camp Noul pani peo püsti Lionel Messi, kes lõi Meistrite liigas rekordilise kaheksanda kübaratriki. Argentiinlane skooris 31., 77. ja 87. minutil, kusjuures viimase värava juba vähemusest. 79. minutil sai teise kollase kaardi ja lahkus mängust Samuel Umtiti.

UEFA Meistrite liiga avavoor
Liverpool teenis magusa 3:2 võidu, lisaminutitel lõi võiduvärava Firmino.
Porto viigistas 1:1. Mängitud 75. minutit.
Schalke asus Porto vastu juhtima, Galatasaray duubeldas eduseisu 2:0 peale.
Enam kui tund mängitud, teisel poolajal pole seisud muutunud.
PSG suutis enne poolaja lõppu vastata. 40. minutil lõi Thomas Meunier ühe tagasi. Seis 2:1.
Liverpool lõi 36. minutil teise veel. James Milner penaltist. Kodusel Anfieldil ollakse PSG vastu 2:0 ees.
Mõned nädalad tagasi Lilleküla staadionil UEFA Superkarika mängus värava kõmmutanud Diego Costa viigistas mänguseisu kohtumises Monaco - Madridi Atletico 1:1.
Sturridge viis Liverpooli 1:0 ette! Värav 30. minutil.
Galatasaray ja Monaco juhivad koduväljakul 1:0. Paarkümmend minutit kõigis kuues mängus täis tiksunud.
Tänase mängudeõhtu ülejäänud kuus kohtumist läksid käima!
Inter võttis kohtumise lisaminutil võidu 2:1! Mängu kangelaseks kerkis Matias Vecino.
Barcelona lõi 88. minutil vähemuses mängides ühe veel värava, seisuks 4:0. Lionel Messilt kübaratrikk!!!
Milano Inter viigistas 86. minutil 1:1. Väravalööjaks Mauro Icardi.
Barcelona jäi 79. minutil vähemusse. Teise kollase kaardi tõttu teenis punase ja eemaldamise Samuel Umtiti.
Ja kiire värav kohe otsa! Taas Messi ning seisuks 3:0. Nüüd võib küll öelda, et Barcelona on suutnud 27 järjestikuses eurosarja kodumängus kaotust vältida.
Barcelona koduväljakul 2:0 ette. Värava autoriks 75. minutil Ousmane Dembele.
B-alagrupi varasemates kohtumistes üks tund mänguaega seljataga.
Tottenham asus võõrsil Interi vastu 1:0 juhtima. 54. minutil oli täpne Christian Eriksen.
Poolaeg mõlemas B-alagrupi kohtumises lõppenud. Skoori on seni suutnud teha vaid Messi, kellel väravaid Meistrite liigas 101.
Kes muu kui Lionel Messi! Barcelona asus 32. minutil Eindhoveni vastu 1:0 juhtima. Argentiinlase esituses oivaline karistuslöök.
Pool tundi mõlemas B-alagrupi kohtumises mängitud ja väravad seni lukus.
Tere õhtust! UEFA Meistrite liiga uus hooaeg on ametlikult avatud. Alagrupiturniiri kaks esimest kohtumist käivad. FC Barcelona võõrustab PSV Eindhovenit ja Milano Inter kohtub Tottenham Hotspuriga.