BLOGI | Meistrite liiga: Ronaldo tagasitulek Hispaaniasse lõppes punase kaardiga, Manchester City sai šokk-kaotuse!

(119)
Ronaldo sai punase kaardi
Ronaldo sai punase kaardiFoto: Heino Kalis, Reuters/Scanpix

Jalgpalli Meistrite liiga kolmapäevaste mängude kõige vastuolulisem kohtumine peeti Hispaanias, kus Torino Juventus alistas kohaliku Valencia 2:0.

Valencia ja Juventuse kohtumine võttis dramaatilise pöörde 30. minutil, kui väljakukohtunik Felix Brych näitas abilisega konsulteerimise järel Cristiano Ronaldole punast kaarti. Äärekohtunik Marko Fritz informeeris Brychi, et Ronaldo lõi kolumbialast Jeison Murillot karistusalas käega näkku ja peakohtunik ei kõhelnud portugallase eemaldamisel. Videokorduste põhjal on aga näha, et isegi kui Ronaldo käsi vastast puutus, polnud löök kaugeltki tahtlik.

Kuigi Juventus jäi ootamatult vähemusse, sai Itaalia meistermeeskond Miralem Pjanici realiseeritud kahe penalti abil 2:0 võidu. Lisaminutitel teenisid 11 meetri karistuslöögi ka hispaanlased, aga Daniel Parejo ei suutnud Wojciech Szczesnyd üle mängida.

Õhtu suurima üllatuse serveeris Prantsusmaa mullune pronksimeeskond Lyon, kes alistas võõrsil Manchester City 2:1. Prantslastele tõid võidu Maxwel Cornet` ja Nabil Fekiri tabamused. Bernardo Silva lõi küll 67. minutil ühe värava tagasi, kuid enamat Inglise valitsev meister ei suutnud.

Tiitlikaitsja Madridi Real alustas uut hooaega 3:0 võiduga AS Roma vastu. Hispaania kodupubliku ees tegid skoori Isco, Gareth Bale ja Mariano Diaz.

UEFA Meistrite liiga avavoor
MÄNGUD ON LÕPPENUD! Juventus alistas vaatamata Ronaldo punasele kaardile Valencia 2:0, Bayern alistas Benfica 2:0,Real Roma 3:0, Manchester United Young Boysi 3:0, Lyon Manchester City 2:1. Plzen ja CSKA tegid 2:2 viigi.
Real lööb Romale 3:0 - värava autoriks Diaz. Lisaminutitel teenis Valencia Juventuse vastu 11 meetri karistuslöögi, aga Daniel Parejo ei suutnud Wojciech Szczesnyd üle mängida. Juventus võitis 2:0.
Manchester City pole viimases kaheksas Meistrite liiga alagrupiturniiri kodumängus kaotusekibedust tundnud. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1042504984091418625
Manchester City suudab Prantsuse mullusele pronksimeeskonnale Lyonile ühe värava tagasi lüüa - Bernardo Silva teeb 67. minutil seisuks 1:2.
Kunstmuruväljak pole takistuseks - Anthony Martial viib ManUtdi võõrsil Berni Young Boysi vastu juba 3:0 ette.
Madridi Real lööb Roma vastu 2:0. Heas hoos Gareth Bale kasvatab tiitlikaitsjate eduseisu.
Bayern liigub Lissabonis võidu suunas - Renato Sanches lööb 54. minutil Benfica vastu 2:0.
Juventus maksab Ronaldo eemaldamise eest kätte - itaallased teenisid teise penalti ja ka selle realiseeris Miralem Pjanic. 2:0 Juventusele.
Moskva CSKA lööb teise poola alguses Plzenile ühe värava tagasi - 1:2.
Paul Pogba realiseeris 44. minutil penalti ja lõi oma teise värava. Young Boys - ManUtd 0:2.
Madridi Real - Roma 1:0. Vahetult poolaja eel avas mänguskoori Isco.
Vähemuses mängiv Juventus asus poolajavile eel Valencia vastu 1:0 ette! Penalti realiseeris Miralem Pjanic.
Manchester City eurohooaeg on taas algamas kerge šokiga - Lyon juhib nende vastu juba 2:0!
Penalti Juventusele, sest Valencia kaitsja virutas oma karistusalas vastasele jalaga pähe.
Ronaldo pärast ootamatu punase kaardi saamist:
Plzen on löönud Moskva CSKA vastu juhtvärava - 1:0 vormistas Michal Krmencik.
Paul Pogba viib 35. minutil Manchester Unitedi võõrsil Young Boysi vastu 1:0 juhtima.
Ronaldo saab punase kaardi! Tundub väga ebaõiglane karistus. Äärekohtunik Marko Fritz informeeris peakohtunik Felix Brychi, et Ronaldo lõi kolumbialast Jeison Murillot karistusalas käega näkku. Videokorduste põhjal on aga näha, et isegi kui Ronaldo käsi vastast puutust, polnud löök kaugeltki tahtlik. https://twitter.com/SportJunkie8/status/1042497147516735488
Manchester City jääb kodus Lyoni vastu 0:1 kaotusseisu, värav Cornet`esituses.
Robbeni jaoks algas juba 17. hooaeg Meistrite liigas. Enam on suutnud vaid kaks meest. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1042491769529745409
Juventuse mees Khedira oskab kuuelt meetrilt üle värava lüüa! Seis püsib ikka 0:0.
Bayern lööb võõrsil 1:0 Benfica vastu. Värava saab kirja Robert Lewandowski.
Juventuse esimene ohtlik olukord: Ronaldo pealelöök ei õnnestu, kuid pall leiab värava eest Mandžukici, kes kõmmutab palli üle.
Päeva kaks esimest kohtumist on lõppenud: Ajax - AEK 3:0, Šahtar - Hoffenheim 2:2. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1042485775881969664
Argentiinlane Nicolas Tagliafico kindlustab Ajaxile kindla võidu, lüües AEK vastu juba 3:0.
Donetski Šahtar viigistab 83. minutil Mayconi väravast - seis Hoffenheimi vastu 2:2.
Ajax lõi 2:0, värava autoriks Donny van de Beek.
Kohe teise poolaja avaminutil viib Nicolas Tagliafico Ajaxi AEK vastu 1:0 ette.
Meenutame, et kõik ülejäänud tänased kohtumised algavad meie aja järgi kell 22.
Hoffenheim pääseb avapoolaja lõpus uuesti ette - Havard Nordtveit lõi Šahtari vastu 2:1.
Šahtar viigistas Hoffenheimi vastu 27. minutil Ismaily väravast. Seis 1:1.
Ja tänase õhtu esimese värava lõi Hoffenheimi mängumees Florian Grillitsch, kes viis sakslased 6. minutil Donetski Šahtari vastu 1:0 ette. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1042463561967132674
Tere, jalgpallifännid! Täna õhtul jätkub Meistrite liiga alagrupiturniiri avavoor selliste mängudega: E-alagrupp:Ajax - AEKBenfica - BayernF-alagrupp:Donetški Šahtar - HoffenheimManchester City - LyonG-alagrupp:Plzen - Moskva CSKAMadridi Real - AS RomaH-alagrupp:Valencia - JuventusYoung Boys - Manchester Unitedhttps://twitter.com/ChampionsLeague/status/1042329582454689792