Reali väravad lõi prantslane Karim Benzema 17. ja 79. minutil. PSG suutis seejärel kahe väravaga vastata kõigest nelja minuti jooksul - esmalt jõudis sihile Kylian Mbappe ja seejärel Pablo Sarabia.
Kuna teises sama alagrupi kohtumises tegid Galatasaray ja Brügge 1:1 viigi, on nüüd ka Realil edasipääs tagatud.

B-grupis suutis edasipääsu kindlustada Jose Mourinho juhendatav Tottenham Hotspur, kes alistas Londonis 0:2 kaotusseisust Piraeuse Olympiakose 4:2. Kahel korral jõudis sihile Harry Kane.

Müncheni Bayern võitis samal ajal võõrsil Belgradi Crvena zvezdat koguni 6:0. Robert Lewandowski lõi lausa neli väravat.

C-grupis piirdus Inglismaa meister Manchester City kodus Donetski Šahtari vastu 1:1 viigiga, kuid sellest piisas, et edasipääs tagada. Itaallaste Atalanta alistas Zagrebi Dinamo 2:0 ja säilitas edasipääsulootuse.

D-grupis võitis Torino Juventus Paulo Dybala ilusast karistuslöögist Madridi Atletico 1:0 ja kindlustas grupis esikoha. Leverkuseni Bayer alistas Moskvas kohaliku Lokomotivi 2:0 ja säilitas lootuse 16 parema hulka jõudmiseks.