C-alagrupis kaotas Liverpool Belgradis üllatuslikult Crvena Zvezdale 0:2. Mõlemad väravad lõi avapoolaja keskel Milan Pavkov.

Teises sama grupi mängus asus PSG võõrsil Napoli vastu Juan Bernati tabamusest juhtima, kuid teise poolaja keskel päästis penalti realiseerinud Lorenzo Insigne itaallastele üliolulise viigipunkti.

Nelja vooru järel on Napolil ja Liverpoolil 6, PSG-l 5 ja Crvena Zvezdal 4 punkti.

B-grupis tegid Inter ja Barcelona Milanos 1:1 viigi. Malcomi 83. minuti väravale vastas neli minutit hiljem Mauro Icardi. Tottenham võitis kodus 0:1 kaotusseisust PSV-d 2:1, inglaste mõlemad väravad lõi viimase 12 minutiga nende kapten Harry Kane.

Esimesed punktid loovutanud Barcelonal on 10, Interil 7 ja Tottenhamil 4 punkti.