BLOGI | Madridi Real sai Türgi karukoopas napi võidu, Sterling ja Mbappe särasid kübaratrikiga

(13)
Sergio Agüero ja Raheem SterlingFoto: Dave Thompson, AP/Scanpix

UEFA jalgpalli Meistrite Liiga hooaeg jätkus täna, kui alagruppides A kuni D peeti kolmanda vooru kohtumised.

A-grupis sai hooaja esimese võidu Madridi Real, kes oli võõrsil napilt parem Istanbuli Galatasarayst. Real võitis kohtumise 1:0, ainsa värava autoriks märgiti Toni Kroos.

Täiseduga jätab PSG, kes alistas koguni 5:0 Club Brügge, kusjuures avapoolaeg lõppes "vaid" 1:0. Kaks korda sahistas võrku Mauro Icardi, kübaratrikiga säras Kylian Mbappe.

Standings provided by Sofascore LiveScore

B-alagrupis sai mõnevõrra ootamatult raske võidu Müncheni Bayern. Saksamaa klubi jäi võõrsil Piraeuse Olympiakose vastu 0:1 kaotusseisu, aga Robert Lewandowski kaks tabamust viisid omakorda Bayerni ette. Lõpuks läks Saksamaa valitsevale meistrile kirja 3:2 võit. Kolmanda värava lõi Corentin Tolisso, Olympiakose tabamuste eest hoolitsesid Youseff El Arabi ja Guilherme.

Võiduarve avas Tottenham Hotspur, kui kodus võeti 5:0 võit serblaste Crvena zvezda üle. Harry Kane ja Heung-min Son lõid kaks väravat, ühe tabamuse lisas Erik Lamela.

C-grupis jätkab täiseduga Manchester City. Inglismaa tiim jäi koduväljakul küll Ruslan Malinovski poolt 28. minutil realiseeritud penaltist kaotusseisu, aga juba 10 minutit hiljem olid Sergio Agüero tabamused ette viinud juba võõrustajad. Lõpuks sai City kirja 5:1 võidu, seda tänu Raheem Sterlingule, kes sai teisel poolajal kõigest 11 minutiga hakkama kübaratrikiga.

Teises C-grupi kohtumised leppisid 2:2 viiki Donetski Šahtar ja Zagrebi Dinamo. Šahtari poolelt olid täpsed Jevgeni Konopljanka ja Dodo, Zagrebi eest Dani Olmo ning Mislav Orsic.

D-grupis sai raske võidu Torino Juventus. Moskva Lokomotiv läks Aleksei Mirantšuki väravast pooltunni täis tiksudes mängu juhtima ning kui juba tundus, et Venemaa klubi võtab üllatusvõidu, siis Argentina koondislase Paulo Dybala tabamused vastavalt 77. ja 79. minutil tõid siiski võidu Itaalia hiiule.

Kolm lisapunkti sai kirja ka Madridi Atletico. Hispaania klubi sai kodus 1:0 võidu Leverkuseni Bayeri üle. Atletico sangariks osutus Alvaro Morata.

MEISTRITE LIIGA ALAGRUPITURNIIR (22.10)
Sellega ka oma Meistrite Liiga blogi tänaseks lõpetame! Kohtume juba homme, kui ees ootavad uued põnevad vastasseisud! Head õhtut!
Kõik kohtumised on lõppenud.Brügge - PSG 0:5Istanbuli Galatasaray - Madridi Real 0:1 Piraeuse Olympiakos - Müncheni Bayern 2:3Tottenham Hotspur - Crvena zvezda 5:0Manchester City - Atalanta 5:1Torino Juventus - Moskva Lokomotiv 2:1
Kolm mängu on juba lõppenud. Tottenham sai kindla 5:0 võidu Crvena zvezda üle, Bayern alistas 3:2 Olympiakose ja City 5:1 Atalanta.
Kõikides kohtumistes on tiksuma hakanud lisaminutid.
Ja Sterling pole ainus, kes täna kübaratrikiga hakkama saab. Mbappe lööb juba kolmanda värava ja PSG on ees 5:0.
82. minut. Ai-ai. Phil Foden (City) paneb suurepärasele mängule koleda punkti, kui teenib teise kollase kaardi ja saadetakse varakult duši alla.
80. minut. PSG lööb ka neljanda värava. Mbappe saab kirja teise tabamuse.
80. minut. Juventus võtab ka kiirelt juhtohjad enda kätte. Dybala lööb kohe teise värava otsa ja Itaalia hiid on kahe minutiga pööranud 0:1 kaotusseisu 2:1 eduseisuks.
77. minut. Juventus fännid saavad lõpuks kergendatult ohata - Paulo Dybala tabamus toob tabloole 1:1 viigi.  Samal ajal vähendab Guilherme Olympiakose poolt kaotusseisu Bayerni vastu 2:3 peale.
75. minut. Bayern on liikumas samuti kindla võidu suunas, Tolisso kasvatab edu juba 3:1 peale.
72. minut. Tottenham pole samuti hävitustööd lõpetanud. Harry Kane lööb teise ja meeskonna viienda värava. Tottenham ees juba 5:0.
68. minut. Uskumatu. Raheem Sterling lööb 10 minutiga kübaratriki. City juhib 5:1. Mitu väravat võib siit veel tulla?
66. minut. Korraks juba tundus, et Atalanta lööb ühe värava tagasi, kui Ilicic sahistab võrku, aga paraku teeb ta seda kindlast suluseisust.
64. minut. Ründemängu on käima saanud ka City. Sterling lööb lühikese ajaga oma teise ja meeskonna neljanda värava. City juhib 4:1.
63. minut. Kõigest kaks minutit hiljem lööb PSG ka kolmanda. Sedapuhku taas värava autoriks Icardi.
61. minut. Eduseisu kasvatab ka PSG, kui Kylian Mbappe lööb kohtumise teise värava. PSG juhib 2:0 Brügge vastu ning on liikumas kolmanda järjestikuse võidu suunas.
60. minut. Bayern juhib Olympiakost 2:1. Lewandowski lööb juba teise värava tänases kohtumises.
Samal ajal lööb Sterling oma hooaja 10. värava kõikide sarjade peale, viies City 3:1 Atalanta vastu juhtima.
57. minut. Tottenham jätkab hävitustööd. Erik Lamela lööb Londoni klubi 4. värava.
Esimesed poolajad on igal pool lõppenud:Brügge - PSG 0:1Istanbuli Galatasaray - Madridi Real 0:1 Piraeuse Olympiakos - Müncheni Bayern 1:1Tottenham Hotspur - Crvena zvezda 3:0Manchester City - Atalanta 2:1Torino Juventus - Moskva Lokomotiv 0:1
44. minut. Tottenham liigub kindla võidu suunas. Heung-min Son lööb poolaja lõpus veel inglaste kolmandagi värava.
37. minut. Ja 2:1! Agüero realiseerib omakorda City poolt penalti ja viib Inglismaa valitseva meistri Atalanta vastu juhtima.
Bayern ja City vastavad üheaegselt. Robert Lewandowski viigistab Bayerni poolt Olympiakose vastu seisu, samal ajal sahistab Sergio Agüero võrku City eest ja toob tabloole seisu 1:1.
Mis toimub? Järjekordne suurklubi on jäänud kaotusseisu. Moskva Lokomotiv juhib võõrsil 1:0 Torino Juventust. Värava sai kirja Aleksei Mirantšuk.
27. minut. Põnev-põnev! Atalanta on võõrsil läinud City vastu 1:0 juhtima! Fernandinho vastu vilistatakse kastis viga. Ruslan Malinovski penalti ei eksi ja itaallaste meeskond on mängu juhtimas!
23. minut. Intrigeeriv algus Kreekas! Olympiakos pääseb Müncheni Bayerni vastu 1:0 juhtima Youseff El Arabi väravast.
Hästi on alustanud ka Madridi Real, kes juhib Kroosi väravast 1:0 Galatasaray vastu.
Tottenhami fännide jaoks on mäng alanud lootusrikkalt. Kevadisel finalistil oli enne kohtumist selg vastu seina, kui 1 punktiga asuti viimasel kohal. Praegune virtuaalne seis on aga hoopis lubavam.
16. minut. Tottenham on läinud juba 2:0 juhtima! Teise värava autoriks märgitakse Heung-min Son.
Küll aga kasutab oma võimaluse ära Harry Kane, kes viib Tottenhami kodus Crvena zvezda vastu juhtima!
10. minut. Atalanta oli väga lähedal üllatusele, et minna võõrsil City vastu juhtima, kuid Timothy Castagne lööb peaga palli napilt üle värava.
6. minut. PSG läheb Brügge vastu kiirelt kohtumist juhtima. Icardi realiseerib kaasmaalase di Maria suurepärase söödu.
3. minut. Mendy teeb Manchester City eest juba kollase kaardi väärilise vea. Tuletame meelde, et City mängib Atalanta vastu.
Õhtused mängud on alanud.
Esimesed kohtumised on lõppenud! Šahtar ja Zagreb tegid 2:2 viigi, Atletico sai 1:0 võidu Leverkuseni üle.https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1186716518085607424
78. minut. Väravaarve on lõpuks avatud ka teises kohtumises! Alvaro Morata viib Atletico Leverkuseni vastu juhtima.
75. minut. Šahtari ja Zagrebi vaheline mäng on kujunenud põnevusetenduseks, kui Dodo sahistas Šahtari poolt võrku ja viigistas seisu 2:2 peale.
60. minut. Zagreb on läinud võõrsil Šahtari vastu 2:1 kohtumist juhtima. Mislav Orsic realiseeris penalti.
Juba vähem kui tunni aja pärast on algamas ka õhtused mängud!Õhtune ajakava:22:00 Brügge - PSG22:00 Istanbuli Galatasaray - Madridi Real22:00 Piraeuse Olympiakos - Müncheni Bayern22:00 Tottenham Hotspur - Crvena zvezda22:00 Manchester City - Atalanta22:00 Torino Juventus - Moskva Lokomotiv
Mõlemas kohtumises on esimene poolaeg lõppenud. Šahtar ja Dinamo on 1:1 viigis, Atletico ja Leverkusen lähevad pausile väravateta viigiseisult.
25. minut 1:1! Dani Olmo viigistab Zagrebi poolt Šahtari vastu seisu. Leverkuseni ja Atletico mängus on veel väravad löömata.
Õhtu esimene värav on sündinud, kui Yevhen Konoplyanka viib Šahtari Zagrebi vastu 17. minutil juhtima!
Esimesed kohtumised on alanud!
Esimeses kahes mängus lähevad omavahel vastamisi Donetski Šahtar - Zagrebi Dinamo ning Madridi Atletico ja Leverkuseni Bayer.
Tervist, jalgpallisõbrad! Meistrite Liiga on pärast pausi tagasi ja täna ootavad ees juba mitmed põnevad lahingu! Nagu sel hooajal tavaks saanud, peetakse kaks kohtumist algusega kell 19:55 ja kuuega tehakse algust kell 22:00.