Inter asus kohtumist juba 3. minutil Lautaro Martineze tabamusest juhtima ja seejärel omati veel häid võimalusi. Teisel poolajal kerkis Barcelona kangelaseks uruguailane Luis Suarez, kes lõi kaks meisterlikku väravat. Esmalt oli Suarez täpne 58. minutil ja lõpuks vormistas ta Barcelona võidu 84. minutil.

Tõelise põnevusetenduse pakkusid Liverpooli ja Salzburg. Liverpool asus koduväljakul 3:0 juhtima, kuid teise poolaja esimeses pooles jõudsid austerlased 3:3 viigini. Liverpool ei lasknud end siiski üllatada ning Mohamed Salah tabamus 69. minutil tõi Liverpoolile napi 4:3 võidu.

E-alagrupp:

Genk - Napoli 0:0

Liverpool – Salzburg 4:3 (9. Mane, 25. Robertson, 36., 69. Salah - 39. Hwang, 56. Minamino, 60. Haland)

Tabeliseis: 1. Napoli 4 punkti, 2. Salzburg 3, 3. Liverpool 3, 4. Genk 1.

F-alagrupp:

Praha Slavia - Dortmundi Borussia 0:2 (35., 89. Hakimi)

Barcelona - Inter 2:1 (58., 84. Suarez - 3. Martinez)

Tabeliseis: 1. Borussia 4, 2. Barcelona 4, 3. Inter 1, 4. Slavia 1.

G-alagrupp:

RB Leipzig - Lyon 0:2 (11. Depay, 65. Terrier)

Peterburi Zenit - Benfica 3:1 (21. Dzjuba, 70. ov Ruben Dias, 78. Azmoun - 85. Raul de Tomas)

Tabeliseis: 1. Zenit 4, 2. Lyon 4, 3. Leipzig 3, 4. Benfica 0.