BLOGI | Liverpool mängis austerlaste vastu maha kolmeväravalise edu, Barcelona tuli raskest seisust välja

(45)
Liverpooli mängijad väravat tähistamas.
Liverpooli mängijad väravat tähistamas.Foto: JASON CAIRNDUFF, Action Images via Reuters/Scanpix

Jalgpalli Meistrite liiga kolmapäevases keskses kohtumises teenis FC Barcelona magusa võidu, kui koduväljakul tuldi Milano Interi vastu kaotusseisust välja ja võeti 2:1 võit.

Inter asus kohtumist juba 3. minutil Lautaro Martineze tabamusest juhtima ja seejärel omati veel häid võimalusi. Teisel poolajal kerkis Barcelona kangelaseks uruguailane Luis Suarez, kes lõi kaks meisterlikku väravat. Esmalt oli Suarez täpne 58. minutil ja lõpuks vormistas ta Barcelona võidu 84. minutil.

Tõelise põnevusetenduse pakkusid Liverpooli ja Salzburg. Liverpool asus koduväljakul 3:0 juhtima, kuid teise poolaja esimeses pooles jõudsid austerlased 3:3 viigini. Liverpool ei lasknud end siiski üllatada ning Mohamed Salah tabamus 69. minutil tõi Liverpoolile napi 4:3 võidu.

E-alagrupp:

Genk - Napoli 0:0

Liverpool – Salzburg 4:3 (9. Mane, 25. Robertson, 36., 69. Salah - 39. Hwang, 56. Minamino, 60. Haland)

Tabeliseis: 1. Napoli 4 punkti, 2. Salzburg 3, 3. Liverpool 3, 4. Genk 1.

F-alagrupp:

Praha Slavia - Dortmundi Borussia 0:2 (35., 89. Hakimi)

Barcelona - Inter 2:1 (58., 84. Suarez - 3. Martinez)

Tabeliseis: 1. Borussia 4, 2. Barcelona 4, 3. Inter 1, 4. Slavia 1.

G-alagrupp:

RB Leipzig - Lyon 0:2 (11. Depay, 65. Terrier)

Peterburi Zenit - Benfica 3:1 (21. Dzjuba, 70. ov Ruben Dias, 78. Azmoun - 85. Raul de Tomas)

Tabeliseis: 1. Zenit 4, 2. Lyon 4, 3. Leipzig 3, 4. Benfica 0.

H-alagrupp:

Lille - Chelsea 1:2 (33. Osimhen - 22. Abraham, 77. Willian)

Valencia - Ajax 0:3 (8. Ziyech, 34. Promes, 67. van de Beek)

Tabeliseis: 1. Ajax 6, 2. Chelsea 3, 3. Valencia 3, 4. Lille 0.

Meistrite liiga alagrupiturniir (02.10)
E-alagrupp:Genk - Napoli 0:0 Liverpool – Salzburg 4:3 (9. Mane, 25. Robertson, 36., 69. Salah - 39. Hwang, 56. Minamino, 60. Haland)F-alagrupp:Praha Slavia - Dortmundi Borussia 0:2 (35., 89. Hakimi) Barcelona - Inter 2:1 (58., 84. Suarez - 3. Martinez)G-alagrupp:RB Leipzig - Lyon 0:2 (11. Depay, 65. Terrier)Peterburi Zenit - Benfica 3:1 (21. Dzjuba, 70. ov Ruben Dias, 78. Azmoun - 85. Raul de Tomas)H-alagrupp:Lille - Chelsea 1:2 (33. Osimhen - 22. Abraham, 77. Willian)Valencia - Ajax 0:3 (8. Ziyech, 34. Promes, 67. van de Beek)
Suarez on kohati nähtamatu mees, kuid täna on ta mees õiges kohas ning tema tabamused on toomas Barcelonale magusat võitu.
Luis Suarez toob 58. minutil Barcelona mängu tagasi. Suarezelt kasti joonelt üle puusa ideaalne löök tagumisse nurka. Seis on 1:1!
Interil tekib võimalusi. Martinez sooritab 38. minutil tõeliselt ohtliku pealöögi, kuid Barcelona õnneks suudab ter Stegen teha vasaku käega suurepärase tõrje. Inter 1:0 edu püsib.
Barcelona on sel hooajal näidanud, et nad on haavatavad ning seda on nad ka täna õhtul koduväljakul Meistrite liiga kohtumises. Martinez viib Interi juba 3. minutil juhtima.
Õhtu kaks esimest kohtumist on lõppenud. avavoorus Liverpooli alistanud Napoli lepib sel korral 0:0 viigiga Genki vastu. Avavoorus FC Barcelonaga viigistanud Dortmundi Borussia saab aga võõrsil 2:0 võidu Praha Slavia üle.   https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1179468673171501057
Päeva kaks esimest kohtumist on alanud. Delfi hoiab lugejaid kohtumiste tulemustega kursis.