Liverpool asus juhtima juba 4. minutil Roberto Firmino väravast, kes oli ka teisel poolajal 5:0 tabamuse autor. Kaks väravat sai kirja ka Mohamed Salah (3:0 ja 4:0), jala said valgeks veel Philippe Coutinho (2:0), vahetusest sekkunud Axel Oxlade-Chamberlain (6:0) ja Trent Alexander-Arnold (7:0).

Liverpooli keskkaitses mängisid Joel Matip ja Dejan Lovren. Ragnar Klavan jälgis kogu kohtumist pingilt.

Teises sama grupi mängus oli Moskva Spartak suurelt 5:1 üle Sevillast. Neli viimast väravat lõi Spartak oma fännide ees teisel poolajal.

E-grupi tabel pärast 3. vooru: 1. Liverpool 5, 2. Moskva Spartak 5, 3. Sevilla 4, 4. Maribor 1.

H-grupi põnevusmängus tegid tiitlikaitsja Madridi Real ja Tottenham Hotspur esimese koduväljakul 1:1 viigi. Raphael Varane omaväravast läks Inglise klubi 28. minutil juhtima, kuid Cristiano Ronaldo seadis penaltist viigi majja juba 43. minutil. Karistusalas kukutati Serge Aurieri poolt Reali poolkaitsja Toni Kroos.

Väärt saavutusega sai kodus hakkama Küprose meeskond Nicosia APOEL, kes tegi Dortmundi Borussiaga 1:1 viigi. 62. minutil pääseti Benini ründaja Mickael Pote väravast juhtima, kuid kreeklane Sokratis sahistas teisel pool väljakut võrku juba viis minutit hiljem.

H-grupi tabel: 1. Tottenham 7, 2. Real 7, 3. Dortmund 1, 4. APOEL 1.

F-grupis võitis Manchester City kodus 2:1 Napolit ning Donetski Šahtar alistas võõrsil 2:1 Feyenoordi.

F-grupi rabel: 1. Man City 9, 2. Donetsk 6, 3. Napoli 3, 4. Feyenoord 0.

G-grupis pakkusid ägeda lahingu Saksamaal RB Leipzig ja FC Porto. 3:2 võidu sai kodumeeskond - kõik väravad löödi esimesel poolajal. Istanbuli Besiktas oli samal ajal võõrsil 2:1 parem Monacost.

G-grupi tabel: 1. Besiktas 9, 2. Leipzig 4, 3. Porto 3, 4. Monaco 1.