Bayerni boss süüdistas kohtunikke: Atleticole tehti kaks kingitust!

 (54)
Pettunud Franck Ribery ja juubeldav Atletico meeskond
Pettunud Franck Ribery ja juubeldav Atletico meeskondAFP

Müncheni Bayerni jalgpalliklubi tegevjuht Karl-Heinz Rummenigge ütles, et meeskond tunneb ennast Meistrist liigast väljalangemise järel "petetuna", sest kohtunikud lasid läbi kaks suurt eksimust.

Bayern võitis küll eile koduväljakul Madridi Atleticot 2:1, kuid võõrsil löödud värava abil pääsesid finaali hispaanlased.

Rummenigge arvates sündis Atletico päästnud Antoine Griezmanni värav suluseisust ning lisaks kinkisid kohtunikud Fernando Torresele penalti.

"Tunneme end pisut petetuna. Atletico värav oli suluseisust, penalti olukorras tehti viga väljaspool karistusala," kritiseeris Rummenigge mängu järel kohtunikke, vahendab ESPN.

"Peakohtunikul oli viimase seitsme päeva jooksul juba teine mäng. Ma ei tea, kas nad võivad nii tihti vilistada. Igatahes UEFA delegaat ütles mulle, et tal on häbi selle pärast, mis kohtunik tegi," lisas pettunud sakslane.

Bayerni poolkaitsja Arturo Vidal põrutas mängujärgselt otsekoheselt, et seekord ei pääsenud finaali parim meeskond. "Jalgpall võib vahel olla julm. Täna langes parim meeskond välja. Ma ei tea, miks pall ei tahtnud väravasse minna. Mõlemas poolfinaalmängus lõime väga palju ohtlikke olukordi," kurtis Vidal.