Bayern asus Arsenali vastu 11. minutil Arjen Robbeni väravast juhtima, kuid pooletunnise mängu järel teenis külalismeeskond penalti ja viigistas. Manuel Neuer suutis küll lööma läinud Alexis Sanchezi penalti tõrjuda, kuid tšiillane jõudis esimesena lahtise pallini ja lõi selle teise puutega väravasse.

Teise poolaja neljandal minutil tabas Arsenali valus tagasilöök, kui nende keskkaitsja Laurent Koscielny pidi vigastuse tõttu platsilt lahkuma. Järgnevad minutid näitasid, et väljakule tulnud Gabriel Paulista kogenud prantslast asendada ei suutnud. Bayern lõi juba järgneva veerandtunniga kolm väravat - üks Robert Lewandowskilt ja kaks Thiago Alcantaralt. Lõppseisu 5:1 vormistas lõpuminutitel vahetusmees Thomas Müller.

Reali ja Napoli mäng sai ootamatu alguse, kui juba kaheksandal minutil viis Lorenzo Insigne külalised juhtima. Real viigistas kümme minutit hiljem Karim Benzema väravast ning teise poolaja alguse Toni Kroosi ja Casemiro tabamused tõid hispaanlastele siiski võidu.