Bayern lõpetas Meistrite liigas Arsenali lootused, Real võitis kaotusseisust Napolit

(80)
FOTOD

Jalgpalli UEFA Meistrite Liiga jätkus täna hilisõhtul kahe kaheksandikfinaali avamänguga, kus Madridi Real alistas koduväljakul Napoli 3:1 ja Müncheni Bayern samuti kodupubliku ees Arsenali lausa 5:1.

Bayern asus Arsenali vastu 11. minutil Arjen Robbeni väravast juhtima, kuid pooletunnise mängu järel teenis külalismeeskond penalti ja viigistas. Manuel Neuer suutis küll lööma läinud Alexis Sanchezi penalti tõrjuda, kuid tšiillane jõudis esimesena lahtise pallini ja lõi selle teise puutega väravasse.

Teise poolaja neljandal minutil tabas Arsenali valus tagasilöök, kui nende keskkaitsja Laurent Koscielny pidi vigastuse tõttu platsilt lahkuma. Järgnevad minutid näitasid, et väljakule tulnud Gabriel Paulista kogenud prantslast asendada ei suutnud. Bayern lõi juba järgneva veerandtunniga kolm väravat - üks Robert Lewandowskilt ja kaks Thiago Alcantaralt. Lõppseisu 5:1 vormistas lõpuminutitel vahetusmees Thomas Müller.

Reali ja Napoli mäng sai ootamatu alguse, kui juba kaheksandal minutil viis Lorenzo Insigne külalised juhtima. Real viigistas kümme minutit hiljem Karim Benzema väravast ning teise poolaja alguse Toni Kroosi ja Casemiro tabamused tõid hispaanlastele siiski võidu.

Meistrite liiga: Bayern-Arsenal, Real-Napoli
Mängud on lõppenud - Real võitis Napolit 3:1, Bayern Arsenali 5:1. Täname jälgimast!
88. minut: Thomas Müller lööb juba 5:1!
Bayern juhib endiselt 4:1 ja Real 3:1. Favoriidid on võtmas oma.
80. minut: Napoli lööb värava, kuid kohtunik fikseerib suluseisu! Õige otsus.
Kahe värava mees Thiago Alcantara:
68. minut: Mertens jätab suurepärase võimaluse kasutamata! Napoli teine värav oli õhus.
62. minut: Pall käis Arsenali värava latis ja seejärel nõuab Robben penaltit, sest tema pealelöögi ajal puutus pall Arsenali palluri kätt.
63. minut: Thiago Alcantara viib Bayerni 4:1 juhtima! Tundub, et Laurent Koscielny vigastus saab Arsenalile saatuslikuks...
56. minut: Ka Bayern lööb kolmanda värava - Thiago Alcantara seisuks 3:1.
53. minut: Robert Lewandowski lööb Bayerni peaga 2:1 juhtima.
Nüüd läks paugutamiseks: Casemiro lööb Reali 3:1 ette - kaugelt ja otse õhust täpselt värava nurka.
Valus löök Arsenalile: Koscielny peab vigastuse tõttu lahkuma, väljakule tuleb Gabriel Paulista.
49. minut: Real lööb 2:1! Hispaanlased leiavad oma rünnakul vabaks jäänud Toni Kroosi, kes saadab palli karistusala joonelt väravasse.
Teine poolaeg on alanud.
Münchenis toimub tõeliselt kummaline mäng. Kuigi Arsenal on palli vallanud vaid 21,2%, juhivad nad raamidesse läinud pealelöökide arvestuses 5:3. https://twitter.com/OptaJohan/status/831964575209758721
Real - Napoli avapoolaeg on lõppenud samuti viigiseisul 1:1.
Bayern - Arsenal avapoolaeg on lõppenud 1:1.
45. minut: Özeli võimalus, kuid Neuer on valvel.
42. minut: Ronaldo mõõdetud sööt leiab Benzema, kes pääseb väravavahiga silmitsi, ent prantslase löök lendab posti!
30. minut: Alexis Sanchezi kehva penalti Neuer tõrjub enda ette, kuid Arsenali mees jõuab ise pallile jaole ja saadab selle kolmanda katsega väravasse! Mida tegid Bayerni kaitsjad? Viik 1:1.
Penalti Arsenalile!
26. minut: Arsenalil 20 meetrilt ohtlik karistuslöök. Neuer pillab Özili löögi enda ette, kuid Bayerni õnneks Arsenali mehed jaole ei saa.
18. minut: Benzema lööb 1:1. Prantslane tõuseb karistusalas kõige kõrgemale ja suunab palli võrku. Napoli pidu jäi lühikeseks, kuid võõrsil löödud värav on juba vägev valuuta.
Lorenzo Insigne tähistab Napoli väravat:
10. minut: Ja Bayerni surve kannab vilja - 1:0. Arjen Robben purjetab paremalt äärelt karistusala joonele ja saadab palli ilulöögiga väravasse!
7. minut: Napoli lööb 1:0! Lorenzo Insigne saab hea söödu ette ja kõmmutab ühe puutega kaugelt peale!
Vidal lööb karistusala lähistelt peale, Arsenali väravavaht on valvel ja püüab.
Bayern on alustanud võimsa survega.
Ja Bayerni alg11 pildil:
Arsenali algrivistus pildil:
Realil kulus vaid 20 sekundit, et Benzema saaks ohtlikult löögile. Pepe Reina tõrjus!
Mängud on alanud!
Hea enne Napolile? Real kaotab kodus harva, kuid peamiselt just Itaalia klubide vastu. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/831933166428504064