Koduväljakul mänginud Barcelona teenis koguni 3:0 võidu. Kaks väravat kirjutati Lionel Messi (45. ja 69. minutil) ning üks Ivan Rakitici (56. minutil) kontole.

Meistrite liigas esmakordselt PSG eest mänginud Neymar aitas Pariisi klubil B-alagrupis võita võõrsil 5:0 Glasgow Celticut. Neymar avas 19. minutil kohtumise skoori. Kaks väravat sai võitjate ridades kirja Edinson Cavani (40. minutil penaltist ja 85. minutil). Ühe värava lõi ka Kylian Mbappe (34. minutil) ning üks tabamus läks kirja Celticu Mikael Lustigi (83. minuti) omaväravana.

Õhtu suurima võidu teenis Londoni Chelsea, kes alistas C-alagrupis koduväljakul 6:0 Aserbaidžaani meistri Qarabagi. Skoori tegid Pedro (5. minutil), Davide Zappacosta (30. minutil), Cesar Azpilicueta (55. minutil), Tiemoue Bakayoko (71. minutil), Michy Batshuayi (76. minutil) ning lõppskoori vormistas aserite mängumehe Medvedevi omavärav (82. minutil).

Inglismaa tippklubidest oli võidukas ka Manchester United, kes alistas A-alagrupis koduväljakul 3:0 Baseli. Värava said kirja Marouane Fellaini (35. minutil), Romelu Lukaku (53. minutil) ning Marcus Rashford (84. minutil).