Hispaania meistriliigas kuuendal kohal asuv Valencia asus küll Londonis 11. minutil Mouctar Diakhaby väravast juhtima, kuid Alexandre Lacazette vastas juba järgmise veerandtunni jooksul kahe väravaga. Kohtuniku antud esimesel lisaminutil jõudis sihile ka Pierre Emerick Aubameyang ning 3:1 tulemus annab kordusmänguks inglastele juba selge edumaa.

Bundesligas neljandat kohta hoidev Frankfurti Eintracht pääses Chelsea vastu 23. minutil Luka Jovici tabamusest ette, ent Pedro viigistas 46. minutil. Seisuga 1:1 kohtumine lõppeski ning see tähendab korduskohtumiseks eelist taas inglastele, kellele piisab nüüd kodus ka väravateta viigist.

Kuna Euroopa liiga võidu kaudu pääseb ka järgmise hooaja Meistrite liigasse, on kohtumine kõigi nelja klubi jaoks eriti oluline.

Poolfinaali kordusmängud peetakse nädala pärast.