Kõige põnevamas duellis on vastamisi Londoni Arsenal ja Napoli. Avamängu võitis koduväljakul mänginud Arsenal 2:0. Mänguskoori avas 14. minutil Aaron Ramsey. 25. minutil sündinud teine värav läks kirja Napoli kaitsja Kalidou Koulibaly omaväravana.

Samal ajal sai võõral väljakul napi võidu Londoni Chelsea, kui 1:0 mängiti üle Praha Sparta. Tšehhis toimunud kohtumisses lõi ainsa värava 86. minutil Marcos Alonso.

Hispaania klubide vastasseisus seljatas Valencia võõrsil lõpuminutite väravatest 3:1 Villarreali. Kaks tabamust sai kirja Goncalo Guedes (6. ja 90.+3. minutil). Lisaks oli täpne Daniel Wass (90. minutil). Kodumeeskonna ainsa värava lõi 36. minutil penaltist Santi Cazorla.

Õhtu neljandas mängus seljatas Lissaboni Benfica koduväljakul 4:2 Frankfurti Eintrachti.

Kõikide paaride kordusmängud peetakse järgmise nädala neljapäeval.