Skoor avati juba teisel mänguminutil, kui Ajaxi eest sahistas võrku poolkaitsja Donny van de Beek. Dinamo andis vastulöögi veerand tundi hiljem, mil sihile jõudis Poola kaitsja Tomasz Kedziora.

35. minutil viis Ajaxi uuesti juhtima hiljuti Eestigi vastu värava löönud marokolane Hakim Ziyech ning kaks minutit enne poolajavilet vormistas lõppskoori suvel Southamptonist Ajaxisse siirdunud serblane Dusan Tadic.

Üsna kindlalt saab kordusmängule vastu minna ka kreeklaste Ateena AEK, kes alistas võõrsil Ungari klubi Vidi MOL-i 2:1. Mõlemad meeskonnad lõpetasid kohtumise kümnekesi. MOL jäi vähemusse juba 23. minutil, AEK 53. minutil.

Kolmandas mängus leppisid šveitslaste Young Boys ja horvaatide Zagrebi Dinamo 1:1 viiki.