AC Milan - Tottenham 0:1 (0:0)

18. minut - Milanil väravavahtide vahetus. Vigastada saanud Abbiati asemel väljakule Amelia.
46. minut - Milanil vahetus. Seedorf välja ja Pato sisse.
59. minut - Tottenhami vahetus. Corluka välja ja Woodgate sisse.
62. minut - Tottenhami vahetus. Van der Vaart välja ja Modric platsile.
77. minut - Tottenhami vahetus. Pienaar puhkama ning Kranjcar sisse.
80. minut - Peter Crouch 0:1

Algkoosseisud:

AC Milan: 32-Christian Abbiati; 20-Ignazio Abate, 13-Alessandro Nesta, 76-Mario Yepes, 77-Luca Antonini; 8-Gennaro Gattuso, 33-Thiago Silva, 16-Mathieu Flamini; 70-Robinho, 10-Clarence Seedorf, 11-Zlatan Ibrahimovic

Tottenham: 1-Heurelho Gomes; 22-Vedran Corluka, 13-William Gallas, 20-Michael Dawson, 32-Benoit Assou-Ekotto; 7-Aaron Lennon, 12-Wilson Palacios, 30-Sandro, 40-Steven Pienaar; 11-Rafael van der Vaart; 15-Peter Crouch

Kohtunik: Stephane Lannoy (Prantsusmaa)

-----------------------------------

Valencia - Schalke 1:1 (1:0)

17. minut - Roberto Soldado 1:0
64. minut - Raul 1:1

68. minut - Valencial kaks vahetust korraga. Dominguez ja Ever Banega puhkama ning Joaquin ja Vicente sisse.
78. minut - Valencial Mathieu välja ja Jordi Alba platsile ning Schalkel Farfan välja ja Draxler sisse.
83. minut - Schalkel vahetus. Jurado välja ja Edu sisse.
90. minut - Schalkel vahetus. Huntelaar puhkama ning Junmin sisse.

Valencia: 13-Vicente Guaita; 23-Miguel Monteira, 4-David Navarro, 20-Ricardo Costa, 22-Jeremy Mathieu; 21-Ever Banega, 5-Mehmet Topal, 24-Tino Costa; 8-Alejandro Dominguez, 9-Roberto Soldado, 11-Aritz Aduriz.

Schalke: 1-Manuel Neuer; 22-Atsuto Uchida, 4-Benedikt Hoewedes, 21-Christoph Metzelder, 13-Lukas Schmitz; 17-Jefferson Farfan, 12-Peer Kluge, 32-Joel Matip, 18-Jose Manuel Jurado; 7-Raul, 25-Klaas-Jan Huntelaar.

Kohtunik: Aleksei Nikolajev (Venemaa)

Eelinfo:

AC Milan - Tottenham

Alagrupiturniiril suutis inglaste Tottenham tiitlikaitsjat Milano Interit edestada. Täna tuleb taas siirduda San Siro staadionile, kus 20. oktoobril kaotati Interile 3:4.

AC Milan lõpetas alagrupiturniiri teisena Madridi Reali järel. Itaallased, kes krooniti 2007. aastal Meistrite Liiga võitjaks, ei ole aga pärast seda enam play-offi avaringist edasi pääsenud.

Milani eest ei saa täna mängida vigastatud kapten Massimo Ambrosini, Andrea Pirlo ja endine Spursi mängumees Kevin-Prince Boateng. Tottenhamil ei ole endiselt vigastusest taastunud nende täht Gareth Bale, Younes Kaboul, Ledley King ja Tom Huddlestone.

Valencia - Schalke 04

Hispaanlaste Valencia pääses viimati Meistrite liiga alagrupiturniirilt edasi 2006/07 hooajal, kui avaringis alistati Milano Inter ja teises ringis komistati Chelsea otsa.

Schalke on varem Meistrite Liigas play-offi pääsenud vaid 2007/08 hooajal, kui FC Portot võideti avaringis penaltiseeria järel.

Valencial ei ole viimasel ajal koduväljakul Saksamaa klubide vastu hästi läinud. Viimasest kuuest mängust on viigistatud viis ja kaotatud üks mäng.

Kodumeeskonnal peaks taas rivis olema esiväravavaht César Sánchez, kes on vigastuse tõttu teinud alates 21. oktoobrist vaid neli mängu. Kahtlane on Vicente Rodríguezi osalemine, David Albelda kannab distsiplinaarkaristust. Schalkel on puudu treeningul jalga vigastanud kaitsja Kyriakos Papadopoulos ja põlvetraumast taastuv Christoph Moritz.