Werder oli kaheksandikfinaali avamängu Saint-Etienne`i vastu võitnud 1:0. Prantsusmaal viisid Sebastian Prodli ja Claudio Pizarro väravad Werderi juba avapoolajal 2:0 juhtima. Yohan Benalouane ja Sebastien Grax viigistasid teisel poolajal, kuid 2:2-st enamat prantslased ei suutnud.

Marseille läks Ajaxi vastu kordusmängule 2:1 eduseisus. Hollandis suutis Ajax normaalaja 2:1 võita ja mäng läks lisaajale. Marseille kangelaseks tõusis Tyrone Mears, kes lõi lisaaja 19. minutil 2:2 viigivärava, mis viis prantslased veerandfinaali.

Täna peetakse kuus ülejäänud kaheksandikfinaali kordusmängu, kus on vastamisi Kiievi Dünamo - Metallist, Moskva CSKA - Šahtar, Hamburg - Galatasaray, PSG - Braga, Udinese - Zeniit ja Manchester City - AaB.