Vooru sümboolses koosseisus seitsme klubi mängijad

 (1)
Eesti jalgpalli meistriliiga logo
---

Eesti jalgpalli meistriliiga 11. vooru sümboolses koosseisus on kolm FC Levadia ja kolm FC Flora mängijat, lisaks üks pallur JK Tammekast, JK Tulevikust, JK Kaljust, JK Tallinna Kalevist ja Paide Linnameeskonnast.

Peatreeneri kohal on Tallinna Kalevi juhendaja Aavo Sarap, teatas EJL-i pressiteenistus.

Sarap viis oma võistkonna 1:1 viigini Meistriliigas 2. kohta hoidva JK Sillamäe Kalevi vastu. Koduväljakul mänginud Tallinna Kalevi koosseisust mahtus sümboolsesse valikusse ka Vahur Kiis.

FC Levadia, kes jätkab võimsat seeriat, on sümboolses koosseisus esindatud kolme mängijaga: Kristian Marmor, Sander Puri ja Nikita Andrejev.

Turniiritabelis 3. kohale jõudnud FC Flora võistkonnast mahtusid valikusse Tõnis Vanna, Markus Jürgenson ja Alo Dupikov.

Sümboolse koosseisu väravavahiks on Tartu JK Tammeka mängija Mait Toom, kes päästis tartlastele FC Kuressaare vastu viigi - Toom tegi 90. minutil võimsa esituse ning tõrjus Sander Lahe ristnurga poole lennanud löögi üle otsajoone.

JK Tuleviku koosseisust mahtus valikusse Andres Koogas, JK Kaljust taas Felipe Nunes ning Paide Linnameeskonnast Meelis Rooba.

Futboliit (talgpall)