Saksamaa hiid läks võõrsil vastamisi Eesti jalgpallikoondislase Ragnar Klavani endise koduklubi Augsburgiga. Kohtumine algas paremini võõrustajate jaoks, kui Florian Niederlechner viis avapoolajal Augsburgi juhtima.

Teise poolaja alguses duubeldasid võõrustajad eduseisu ja ehkki loetud minutid hiljem lõi Julian Brandt ühe värava tagasi, oli 55. minutiks seis juba 3:1, kui teist korda sahistas võrku Niederlechner. Seejärel hakkas pihta Dortmundi tagasitulek.

56. minutil sekkus vahetusest mängu Norra ründetäht Erling Braut Haaland, kes talvel austerlaste Red Bull Salzburgist Dortmundi siirdus. Haaland kerkis mäletatavasti sügisel Salzburgi särgis tõeliseks superstaariks, kui kõmmutas 22 mänguga 28 väravat.

Nüüd näitas norralane, et suurepärane vorm pole kuhugi kadunud. Vaid 3 minutit pärast platsile tulekut sahistas norralane esimest korda võrku, tehes seisuks 2:3. Vaid kaks minutit hiljem viigistas Dortmund tänu Jadon Sancho tabamusele seisu. Sellega aga Dortmundi tagasitulek ei lõppenud ning Haaland lõi järgmise 20 minuti jooksul veel kaks väravat, tuues Dortmundile lõpuks 5:3 võidu.

Dortmund kerkis Müncheni Bayerniga 33 punktiga ühele pulgale, aga valitseval meisterklubil on üks mäng vähem peetud. Augsburg asub 23 silmaga 10. kohal.