Eelmisel nädalal Manchester Cityt 4:1 võitnud Jürgen Kloppi hoolealused kerkisid liigatabelis juba kuuendaks (23 p). Vahe liidrite - Manchester City ja Leicester Cityga - on seejuures vaid kuus silma.

Londoni Arsenal kaotas samal ajal taas punkte, tehes võõrsil 1:1 viigi Norwich Cityga. Londonlased viis 30. minutil juhtima Mesut Özil, kuid juba 13 minutit hiljem seadis viigi jaole Lewis Grabban.

Arsenal jäi novembris sootuks võiduta: kuud alustati 1:1 viigiga Tottenhami vastu, millele järgnes 1:2 kaotus West Bromwich Albionile ja tänane viik Norwichiga.

Tänases keskes kohtumises tegid Tottenham Hotspur ja Londoni Chelsea 0:0 viigi. West Ham United ei suutnud kodus enamat 1:1 viigist West Bromwichiga.