Viis Eesti koondislast otsivad uut klubi

 (13)
Enar Jääger ja Andrei Stepanov valikmängus Venemaa vastu
Reuters/Scanpix

Koguni viie Eesti jalgpallikoondise liikme — Andrei Stepanovi, Sergei Terehhovi, Joel Lindpere, Enar Jäägeri ja Kristen Viikmäe — tulevik on uue hoooaja eel ebaselge.

Praegu on täiesti kindel, et Moskva Torpeedos kolme-aastase lepingu viimaseid nädalaid veetev keskkaitsja Andrei Stepanov, Espoo Honkaga kontrahti lõpetanud poolkaitsja Sergei Terehhov ja Tallinna Florast suupruukimise eest kinga saanud keskväljamees Joel Lindpere otsivad meeleheitlikult uut tööandjat, kirjutab Eesti Päevaleht.

Tulevik on ebaselge ka teisel torpeedolasel Enar Jäägeril ja Rootsis mängival Kristen Viikmäel.

Stepanov ei välistanud, et leping mõne teise Venemaa klubiga võib sündida juba lähinädalatel. Jääger, kelle Torpeedo peab suure tõenäosusega rahamurede tõttu loovutama, on tunnistanud, et kindlasti jääb Torpeedo tema viimaseks Venemaa klubiks.

Terehhov loodab uuel nädalal saada ühelt Soome klubilt vastuse, kas tema teeneid vajatakse. Kevadtalvel Florast laenulepinguga hooaja lõpuni Rootsi klubisse Gefle siirdunud Viikmäe loodab, et Rootsi klubi ta ära ostab. Lindpere vastu on huvi ilmutanud Norra klubi Fredrikstad, kus mängib ka Raio Piiroja.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevaleht Onlines

Futboliit (talgpall)