Männiku staadionil peetud kohtumises viis Vitali Leitan 72. minutil Levadia juhtima, kuid kuus minutit enne mängu lõppu Aleksandr Dubõkin viigistas penaltist.

Kaotus tänases mängus oleks tähendanud Transile pronksmedaleid, sest FC Flora alistas samal ajal Tartus JK Maagi 3:2. Flora võiduvärava lõi Tomas Sirevicius kohtuniku antud lisaminutitel, viimased veerand tundi mängis Maag Siksten Kasimiri eemaldamise järel kümnekesi.

Teistes mängudes võitis FC Ajax 2:0 JK Tammeka, FC Warrior kaotas 0:3 JK Tulevikule ja JK Vaprus 0:3 FC TVMK-le.

Meistrivõistlused võitnud Levadia kogus 94 punkti, järgnesid Trans 83, Flora 82, TVMK 72, Maag 48, Tammeka 43, Vaprus 34, Ajax 25, Tulevik 20 ja Warrior 11 punktiga.