Uruguailane sai mäletatavasti mustanahalise Evra solvamise eest sõnaga "Negro" kaheksamängulise võistluskeelu ning ilmselt oli see ka põhjus, miks Suarez tänase Premier League'i matši eel prantslasele kätt ei ulatanud. Evrale, kes oli mängueelsel tervitamisel väikest stseeni tekitamas, tundus Suarezi selline reageering üllatusena tulevat.

Vaata videot:

Matši võitis Manchester United tulemusega 2:1. Sotid tehti selgeks sisuliselt teise poolaja alguses, mil Wayne Rooney lõi 47. ja 50. minutil kaks järjestikust väravat. 80. minutil õnnestus Suarezil Liverpooli poolt üks värav tagasi teha, kuid viigini külalismeeskond enam ei jõudnud.

Evra ja Suarezi skandaal sai jätku ka pärast lõpuvilet, mil Evra väljaku ääres bravuurikalt võitu tähistas, kuid tegi seda nimelt Suarezi nina all, mistõttu kohtunik Evrad jõuga riietusruumi suunduvast uruguailasest eemale pidi hoidma.