VIDEOD | Ronaldo avas väravaarve ja aitas Juventuse võidule, vastasele näkku sülitanud Douglas Costa teenis punase kaardi

 (14)
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo väravat tähistamasFoto: MIGUEL MEDINA, AFP/Scanpix

Suvel Madridi Realist Torino Juventusesse siirdunud Cristiano Ronaldo avas Itaalia liiga neljandas voorus oma uue koduklubi eest väravaarve, kui tema kaks tabamust aitasid Juventuse 2:1 võidule Sassuolo üle.

Esimene poolaeg möödus väravateta viigiga. Juventus asus kohtumist juhtima, kui 50. minutil oli täpne Cristiano Ronaldo. 15 minutit hiljem suurendas portugallane eduseisu.

Külaliste eest vähendas kaotusseisu ühe värava peale Khouma Babacar, kes oli täpne 91. minutil. Minut hiljem oli Sassuolol võimalus seis viigistada, kuid Juventuse väravavaht Wojciech Szczęsny tõrjus Domenico Berardi ürituse.

Juventus lõpetas kohtumise kümnekesi, sest mängu lõpus kees üle nende ääreründaja Douglas Costa. Kõigepealt äsas Costa küünarnukiga näkku Sassuolo kaitsjale. Mängu viimasel minutil oli Costa vaidlemas Sassuolo mängijaga, kui otsustas talle äkitselt näkku sülitada. Selle eest teenis Costa punase kaardi.

Juventus jätkab Itaalia kõrgliigas täiseduga, kui neljast mängust on kirjas 12 punkti. Sassuolo on seitsme punktiga kolmandal kohal.

Cristiano Ronaldo väravad:

Douglas Costa vahejuhtum:


Futboliit (talgpall)