Sassuolo alistas seejuures suurklubi 0:2 kaotusseisust 4:3!

Berardi puhul on nüüd tegemist noorima mängumehega, kes ühes kohtumises neli väravat löönud.

Milan alustas kohtumist hästi ning Robinho ja Mario Balotelli väravad tõstsid kaheksakordse Euroopa meistri 13. minutiks 2:0 eduseisu.

Berardi alustas Serie A debütantide tagasitulekut juba kaks minutit hiljem. Noormehe hoog oli nii võimas, et kohtumise 47. minutiks juhtis Sassuolo juba 4:2! Milan vähendas vahet alles 86. minutil.

AC Milan on Itaalias võitnud sel hooajal vaid viis kohtumist ning asub tabelis 22 punktiga 11. kohal. Liidrina jätkab Juventus, kel on 52 punkti. AS Roma järgneb 44 ja Napoli 42 punktiga. Sassuolo on 17 punktiga 16. kohal.

Itaalia noortekoondislane Berardi kuulub Juventuse ridadesse, kuid on Sassuolos laenul. Sel hooajal on ta 16 kohtumisega juba 11 väravat löönud.