Arsenal oli juba 20. minutiks jäänud 0:3 kaotusseisus ja 37. minutil oli tablool 0:4. Readingu poolt olid skoorinud Jason Roberts (12. minut), Laurent Koscielny (omavärav, 19'), Mikele Leigertwood (21') ning Noel Hunt (37').

Esimese poolaja lõpuminutil avas Arsenali väravaarve Theo Walcott ning järgmised 45 minutit kuulusid omakorda Londoni klubile. Olivier Giroud vähendas 64. minutil kaotusseisu kahele väravale. Koscielny tõi Arsenali ühe värava kaugusele, kui mängida jäi veel minut! Ja Walcotti teine tabamus 90. minutil tõi tabloole viiginumbrid ning viis kohtumise lisaajale!

Lisaajal viis Marouane Chamakh 103. minutil Arsenali esimest korda juhtima, kuid Pavel Pogrebnjaki tabamus 116. minutil tõi tabloole seisuks 5:5. Võidu kinkisid Arsenalile taas viimasel, 120. minutil tabanud Chamakh ning kübaratriki teinud Walcott.