Tottenhami viis 6. minutil juhtima fantastilises vormis (Inglise liigas 16 väravat) Gareth Bale. 18. minutiks oli seis juba 2:0 kodumeeskonnale, kui suvel Swanseast hangitud Gylfi Sigurdsson palli väravasse saatis.

Teisel poolajal sahistas Interi väravavõrku veel üks suvine ost, sest 53. minutil oli täpne endine Ajaxi keskkaitsja Jan Vertonghen. Väravasöödu andis seejuures ei keegi muu kui Bale.

Korduskohtumisele, mis peetakse nädala pärast Milanos, tuleb Interil vastu minna seega minimaalsete edasipääsulootustega.

Inglise kõrgliigas neljandat kohta hoidev Londoni Chelsea sai üllatuskaotuse, kui jäi võõrsil 0:1 alla Bukaresti Steauale.

Vene klubidel oli eile väga must päev, sest Mahhatšakala Anži, Kaasani Rubin ja Peterburi Zenit ei suutnud lüüa ainsatki väravat. Suurimaks üllatuseks võib pidada Zeniidi 0:2 kaotust Baselile.