City surus terve kohtumise, Samir Nasri löögist käis pall avapoolajal ka latis, kuid poolajale mindi seisul 0:0.

Teisel poolajal viis Gary Cahill Chelsea 60. minutil juhtima. City viigivärav sündis kohtumise 78. minutil Sergio Agüero realiseeritud penaltist, mis määrati kodumeeskonnale pärast Michael Essieni karistusalas käega mängimist.

Pärast 7-kuulist võistluspausi pääses 66. minutil mängu Carlos Tevez. Tema imeline väravaga lõppenud sööt kohtumise 85. minutil Samir Nasrile tagas Cityle 20. järjestikuse võidu koduväljakul.

Inglise tipus jätkab Manchester United (70 punkti). City (69 punkti) kaotab linnarivaalidele punktiga. Londoni Chelsea (49 punkti) jätkab viiendal kohal.

Tänased teised mängud:

Tottenham 1:1 Stoke City
Everton 0:1 Arsenal
Queens Park Rangers 3:2 Liverpool

Arsenal (55 punkti) tõusis võidu järel Tottenhamist (54 punkti) mööda kolmandale kohale.