Kümnes esimeses voorus 3 võitu, 3 viiki ja 4 kaotust teeninud ning tabeli tipust 11 punkti kaugusele jäänud Juventus on alates 31. oktoobrist purjetanud eksimatul kursil: võetud on 15 skalpi ühtejutti. Sellega astuti pikk samm Milano Interi 2006/07 hooajast pärineva järjestikuste võitude (17) rekordi suunas. Massimiliano Allegri juhendatava meeskonna järgmised vastased on Bologna (võõrsil) ja Inter ise (kodus).

Laupäeva õhtul alistati kaheksa eelmist kohtumist võitnud Napoli koduväljakul 1:0 ja ühtlasi tõusti tänavu esmakordselt liiga liidriks. Pärast 25 vooru on Juventusel 57, Napolil 56 ja AS Romal 47 punkti.

Vana Leedi hellitusnime kandvale Juventusele kindlustas üliolulised kolm punkti vahetusmees Simone Zaza, kes oli täpne mängu 88. minutil. Viimases kümnes heitluses on Juventus lasknud endale lüüa vaid ühe värava, viimased 566 minutit on Gianluigi Buffon hoidnud enda seljataguse puhtana.