Kohtumist alustas paremini tegelikult külalismeeskond, kes asus mängu 10. minutil Borja Bastoni väravast juhtima. Mängu pööras katalaanide kasuks Luis Suarez, kes oli täpne 21., 48. ja 85. minutil.

Barcelona lõpetas mängu kümnekesi, sest 83. minutil saadeti väljakult ära Javier Mascherano.

Eile oli võidukas ka Madridi Atletico, kes alistas kodus 2:1 Valencia. Päev varem sai Madridi Real võõrsil 3:1 võidu heas hoos Vigo Celta üle.

La Ligas on üheksa vooru järel jõujooned vaikselt paika loksumas. Esikohta jagavad Real ja Barcelona 21 punktiga, kolmas on Atletico 19 silmaga. Järgnevad Vigo Celta 18, Villareal 17 ning Deportivo La Corula ja Eibar 13 punktiga.
Barcelona's Luis Suarez celebrates his third goal against Eibar during their Spanish first division soccer match at Camp Nou stadium in Barcelona