VIDEO | Saksamaa kõrgliigas lõi peapõrutuse saanud mängija värava, aga ei mäletanud vaid mõni minut hiljem, et ta skoori tegi

 (1)
VIDEO | Saksamaa kõrgliigas lõi peapõrutuse saanud mängija värava, aga ei mäletanud vaid mõni minut hiljem, et ta skoori tegi
Karim OnisiwoFoto: imago images / Thomas Frey/Scanpix

Peapõrutuste ohtlikkus ja sellega seonduvad potentsiaalsed reeglimuudatused on suured jalgpallis viimastel nädalatel olnud aina suuremaks jututeemaks, ent hirmutavaid näiteid tuleb aina juurde.

Saksamaa kõrgliigas juhtus reede õhtul järjekordne selline intsident, kui Mainzi austerlasest ründaja Karim Onisiwo põrkas avapoolaja keskel vastasega peadpidi kokku, ent sai edasi mängida.

Mitte lihtsalt edasi mängida - Onisiwo tegi seda koguni niivõrd hästi, et 43. minutil tegi ta suurepärase pöörde järel RB Leipzigi vastu skoori.

Vaid mõni minut hiljem riietusruumis olles jõudsid peapõrutuse sümptomid talle aga kohale ning meeskonnakaaslaste väitel ei suutnud ta isegi seda meenutada, et ta üldse värava lõi! Mõistagi vahetati mees seetõttu vaheajal välja.

Vaata Onisiwo peapõrutusega löödud väravat:

Peapõrutustest jalgpallis ja võimalikest sellega seonduvatest reeglimuudatustest rääkis põhjalikult ka viimane jalgpallisaade "Futboliit":

Futboliit (talgpall)