VIDEO: Rootsi jalgpallur sai hirmuäratava peatrauma. Kardeti kõige hullemat

 (2)
VIDEO: Rootsi jalgpallur sai hirmuäratava peatrauma. Kardeti kõige hullemat
kaader videost

Eilsel Rootsi kõrgliiga derbimängul Stockholmi Hammarby ja AIK vahel sai Hammarby poolkaitsja Erik Israelsson 88. minutil väravaolukorras tõsise peatrauma, millele reageeriti kõige suuremate jõududega.

Kuna Israelsson jäi väljakule lebama, ise üle keha värisedes, jooksis mehele appi kiirabi, kes ta koheselt haiglasse toimetas. Õnneks ühtegi tõsisemat vigastust ega murdu mehel ei tuvastatud.

"Arstide sõnul ei ole tal verejooksu ega tõsiseid vigastusi. Ta saab kogu keha liigutada. Tal oli tõsine peapõrutus ning ta jäetakse ööseks haiglasse jälgimisele," ütles Hammarby spordirektor Mats Jingblad Expressenile.

"Erik oli teadvuseta, kui me tema juurde jõudsime. Aga ta sai kiirelt abi ning kolme-nelja minuti möödudes ärkas ta ülse. Siis polnud enam mingeid kontakteerumisprobleeme. Ta viidi haiglasse aju-, selgroo- ja kaelaröntgenisse. Erik tunneb end hästi. Kiirabiga tuli kaasa ka tema tüdruksõber," rääkis klubi meditsiiniülem Michael Klitz pressikonverentsil.

Israelssoni värav oli kohtumise ainus. Sellega murdis Hammarby AIK üheksamängulise kaotusteta seeria. Hammarby ise asub 26 vooru järel tabelis 9. kohal, kulda jahtiv AIK on kolmas, jäädes liidrist Norrköpingust maha kolme punktiga.

Vaata hirmuäratavat stseeni videost!

Futboliit (talgpall)