Portugallasest ründetäht Cristiano Ronaldo viis kodumeeskonna juhtima juba teisel minutil. Poole tunni möödudes viigistas Fabio Quagliarella penaltist seisu. 65. minutil vormistas Juventusele võidu Ronaldo, kes realiseeris kohtumise teise penalti ja tegi seisuks 2:1. Kohtumise lisaminutitel suutis Sampdoria taaskord seisu viigistada, kuid videokohtunikud märkasid, et värava löönud Riccardo Sapanara oli suluseisus.

Juventusel on 19 vooruga kirjas 17 võitu ja kaks viiki ehk kaotust pole nad pidanud veel tunnistama. Ühtlasi püstitas Juventus uue rekordi, kogudes hooaja esimese poolega 53 punkti, mida Serie A-s pole varasemalt suudetud.

Täna kaks väravat löönud 33-aastane Ronaldo on 14 tabamusega liiga suurim väravakütt. Lisaks on tal kirjas viis resultatiivset söötu.