Real asus kohtumist juhtima Isco 8. minuti tabamusest, kuid Las Palmas viigistas juba kaks minutit hiljem Dominguez Tanausu väravast.

47. minutil eemaldati vastase tõukamise eest väljakult Gareth Bale ning külalismeeskond kasutas ülekaalu ära. 56. minutil realiseeris Jonathan Viera penalti ja 59. minutil lõi Kevin-Prince Boateng tabloole juba Las Palmase 3:1 eduseisu.

Reali jaoks ähvardas õhtu lõppeda piinliku kaotusega - 81. minutil sai Cristiano Ronaldo isegi sukeldumise eest kollase -, kuid Portugali ründeäss tõi siiski kastanid tulest välja, lüües 86. minutil penaltist 2:3 ja 89. minutil peaga 3:3.

Liidripositsiooni andis Real siiski Barcelonale, kes haaras tabelis ühepunktise edu tänu 6:1 võidule Gijoni üle.