Kaitsja Alberto Botia viis Sevilla Camp Nou`l 1:0 juhtima, kuid David Villa ja Lionel Messi tabamused teisel poolajal kaheksa minuti sees kindlustasid 2:1 võidu kodumeeskonnale.

Real oli võõrsil püstihädas tabeli viimase Deportivo La Corunaga. Kodumeeskonna ründaja Riki viis kuulsa klubi 34. minutil juhtima, Madridi meeskonnal õnnestus mäng päästa viimase 20 minutiga, kui Kaka ja Higuain värava lõid.

Real lõpetas mängu kümnekesi, sest lõpuminutitel sai karistuslöögile liiga lähedal seismise eest ehk sisuliselt aja venitamise eest kaks kollast kaarti Angel Di Maria.

Barcelona jätkab La Liga liidrina, ühe mängu vähem pidanud Madridi Atleticot edestatakse 15 punktiga. Real on endiselt kolmas, Kataloonia klubist jäädakse 16 punkti kaugusele.

Barcelona 2:1 Sevilla

Deportivo La Coruna 1:2 Madridi Real