Augsburg tegi koduväljakul unelmate alguse - Klavan lõi juba 7. minutil karistuslöögile järgnenud väravaesisest saginast 1:0 ja Bobadilla kasvatas 37. minutil edunumbrid kahele väravale. Vahetult enne poolajavilet lõi aga Stefan Aigner ühe värava tagasi ja 20 minutit enne lõpuvilet vormistas Alexander Meier lõppseisuks 2:2. Augsburg jääb kahetsema neid avapoolaja võimalusi, mida ei suudetud realiseerida.

Vaata Klavani väravat SIIT

Jalgpallistatistika portaal Whoscored.com valis seejuures mängu parimaks just Ragnar Klavani, andes talle hindeks 8,44.

Viik tähendab, et Augsburg jätkab 20 vooru järel 34 punktiga neljandal kohal. Schalke 04 on sama arvu punktide juures tänu paremale väravate vahele kolmas. Kaks esimest on Müncheni Bayern (49) ja Wolfsburg (41).