Kohtumist asus juhtima kodumeeskond, kui 63. minutil oli täpne Neymar. 83. minutil viigistas Yeni N'Gbakoto penaltist seisu. Kui tundus, et kohtumine oli liikumas lisaajale, siis kohtumise lisaminutitel määrati Guingampi kasuks taas penalti, mille Marcus Thuram realiseeris.

Prantsusmaa kõrgliigas viimast kohta hoidva Guingampi võidu teeb veelgi erilisemaks see, et lõppes PSG 44-mänguline kaotusteta seeria kodumaises võistlussarjas. PSG langes esmakordselt viimase kuue aasta jooksul liigakarikasarjas konkurentsist juba veerandfinaalis, olles võitnud tiitli viimasel viiel aastal.

Poolfinaali edenes veel Thierry Henry juhendatav AS Monaco, kui pärast 1:1 seisuga lõppenud kohtumist alistati penaltiseerias 8:7 Rennes'i meeskond.