Mängu 61. minutil, kui Juventus oli veel vaid 1:0 eduseisus, oli ta karistusala joone peal puutunud palli käega. Kohtuniku viles pettununa tagus ta mänguvahendi sihitult kaugusse, kuid tabas õnnetult Sami Khedirat vastu nägu. Sakslane, kes 23. minutil ka ise jala valgeks sai, kukku pikali ja jäi mõneks ajaks murule lebama.

"Pärast suurepärast tiimitööd Sassuolos oleme tagasi võitude teel. Tänud peavalu eest, Cristiano!" kirjutas Khedira Twitteris.

Ronaldo lõi Miralem Pjanici söödust värava 70. minutil, Emre Can vormistas lõppskoori 86. minutil.

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari kaotas võõrsil AC Milanile 0:3. 13. minutil lõi keskkaitsja Luca Ceppitelli omavärava, 22. minutil sahistas võrku Milani brasiillasest poolkaitsja Lucas Paqueta, 62. minutil oli täpne Poola ründaja Krzysztof Piatek.