Dortmund kohtus Saksamaa karikasarja kaheksandikfinaalis võõrsil Bremeni Werderiga. Kaheksa parema hulka edenes Bremen 3:2 võiduga.

Kohtumist alustasid paremini võõrustajad, kes olid juba 30. minutiks 2:0 ees. Bremeni viis juhtima Davie Selke, eduseisu duubeldas tõelise iluväravaga Leonardo Bittencourt.

Teisel poolajal sekkus Dortmundi poolelt vahetusest 19-aastane Haaland. Juba 67. minutil sahistaski norralane võrku, vähendades kaotusseisu minimaalseks. Haalandile oli see juba kaheksandaks väravaks Dortmundi eest ning tal on selleks läinud vaid neli mängu. Loetud minutid hiljem aga lõi Bremen kolmanda värava, kui täpne oli Milot Rashica. 17-aastane Dortmundi mängija Giovanni Reyna suutis küll 78. minutil ühe värava tagasi lüüa, aga enamaks Saksamaa tippklubi sedapuhku võimeline ei olnud.

Bremenit ootab järgmises voorus amatöörklubi Saarbruckeni ja esiliigas palliva Karlsruheri vahelise kohtumise võitja.