Kuigi platsil oli ka Edinson Cavani, sai Neymar kõmmutada nii karistuslööke kui ka penaltit. Mäletatavasti läksid nad ühes varasemas mängus standardolukordade pärast lausa kaklema, kuid PSG juhtkond on suutnud mehed kuidagi - olgu siis rahade või sõnadega - maha rahustada.

Karistuslöögist avas Neymar skoori juba viiendal minutil. Cavani lõi Neymari söödust värava 12. minutil, Thomas Meunier oli täpne 21. minutil. Penaltist lõi Neymar 40. minutil 4:1. Poolaja lõpetuseks sai jala valgeks ka Julian Draxler ning vaheajale mindi PSG 5:1 eduseisul.

Teisel poolajal nähti 58. minutil Kylian Mbappe väravat ja 90. minutil Bordeaux brasiillasest poolkaitsja Malcomi penaltit.

PSG sai ühe viigi kõrvale tabelisse seitsmenda võidu ja jätkab 22 punktiga tabeli ainuliidrina. Nelja võidu ja kolme viigi kõrvale esimese kaotuse saanud Bordeaux on 15 silmaga viies.