Arvestades, et juba 41. minutil jäi Newcastle Mapou Yanga-Mbiwa punase kaardi järel platsile kümnekesi, võib kodumeeskond viigipunktiga tabeliliidri vastu rahule jääda.

Newcastle alustas mängu tõelise iluväravaga, mille lõi Yohan Cabaye 23. minutil. 42. minutil viigistas Steven Gerrard penaltist 1:1. 56. minutil viis Paul Dummett Newcastle'i 2:1 ette, kuid 72. minutil viigistas taas ja vormistas lõppskoori Daniel Sturridge.

Üleminutitel oli ohtlik karistuslöök kohe trahvikasti äärelt kasutada Luis Suarezil, kuid sellele sai näpud vahele Newcastle'i puurivaht Tim Krul.

Liverpool juhib hetkel liigatabelit 17 punktiga, Arsenal, kes hetkel mängib Norwichiga, on teine 16 punktiga. Praegu Cardiffi võõrustav Chelsea on 14 punktiga kolmas. Newcastle asub hetkel 9. tabelireal.

Vaata Viasati kokkuvõtet Newcastle - Liverpool mängust!