Napoli tegi mängu ära alles kohtumise viimase 20 minutiga, kui Gonzalo Higuain 71. minutil avavärava lõi ning Jose Callejon kümme minutit hiljem Rafael Beniteze meeskonnale kaheväravalise võidu kindlustas.

AC Milan oli suurtes raskustes Torinoga, kuid Sulley Muntari 87. minutil löödud värav tõi kuulsusrikka ajalooga klubi tagasi mängu ning kuuendal üleminutil õnnestus Mario Balotellil realiseeritud penaltiga tuua külalismeeskonnale viigipunkt.

Kõige kõvemad klubid olid vastamisi aga Milanos, kus Inter tegi 1:1 viigi Torino Juventusega. Ka antud kohtumises otsustati mängu saatus teisel poolajal, kui Mauro Icardi esmalt Interi juhtima viis ning Arturo Vidal kolm minutit enne kohtumise lõppu seisu viigistas.

Napoli tõusis vähemalt üheks päevaks Itaalias ainuliidriks, olles kogunud kolme mänguga 9 punkti. Inter ja Juventus jagavad 7 punktiga teist kohta, ühe mängu vähem pidanud Roma ja Fiorentina jagavad 6 punktiga neljandat kohta. Milan asub 4 punktiga kuuendal kohal.

Torino 2:2 AC Milan (0:0)
47´ D´Ambrosio, 71´ Cerci - 87´ Muntari, 90´(pen) Balotelli

Napoli 2:0 Atalanta (0:0)
70´ Higuain, 81´ Callejon

Inter 1:1 Juventus (0:0)
73´ Icardi - 87´ Vidal

Napoli 2:0 Atalanta
Torino 2:2 AC Milan
Inter 1:1 Juventus